Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hetes terhes vagyok,...

30. hetes terhes vagyok, időnként viszketek odalent, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Dokihoz járok rendszeresen, és sosem talált semmi fertőzést. Időnként szex után még égő érzés is kíséri ezt a viszketést. mÁr mondtam a dokinak is többször, de azt mondta minden rendben van. Akkor mitől viszkethetek időnként? tényleg ritkán van.
2012. febr. 8. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:

a dokiddal levetetnék egy hüvelyváladékot... egy kis tenyésztésre, gomba ügyben ;)


várandósság alatt nagyon gyakori, én is így jártam ezzel...

2012. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En 34 hetes vagyok, es mondhatom vegigviszkettem ezt a terhesseget. Most utoljara sem talaltak semmit tenyeszteskor, megis irritalt ott a bor es idonkent viszket. Nem mindig, idonkent. En is szeretnem tudni mitol van. Es ugy is tud viszektni, h semmi semmi folyasom nincs.
2012. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó én is így vagyok. Folyásom az nincs meg olyan nem hiszem hogy van, hogy egyik nap még gombás, másnap meg már semmi baj.

:( De legalább jó tudni hogy nem vagyok vele egyedül.

2012. febr. 8. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok: en is megnyugodtam, h nem vagyok egyedul. Nekem is mindig az volt fura, h ha 2 napig minden oke, 3. nap miert viszketek? Amugy nalam minimalis a viszketes es irritacio is, epp annyi van amennyi zavar.
2012. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én is 30 hetes vagyok és nálam is ez a probléma és én se értem,hogy hetekig semmi aztán 1-2 napig viszket meg minen bajom van aztán megint elmúlik.

2012. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Én minden vizsgálat után így járok.Vagy a gumi kesztyű vagy a vazelin.Ilyenkor pár napig kenem magam Canestennel és elmúlik.
2012. febr. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!