Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatosan feszül a hasam,...

Folyamatosan feszül a hasam, szúródik, időnként a méhem összezsugorodik, majd lassan elernyed, néha úgy fáj, mintha meg akarna jönni. A derekam rettentően fáj.23 hétben vagyok. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Azonnal doki mert lehet hogy megnyíltál vagy valamilyen gyulladásod van.
2012. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mióta érzed ezt? Óránként hányszor van méhösszehúzódásod? Ha órák óta tart, és 1 óra alatt több mint 4 keményedlst érzel, mindenképp menjél dokihoz!!! Nekem is volt ilyen, pont 23 hetesen, és végül semmi baj nem volt-ezt mgnyugtatásképpen írom. De este bementem az ügyeletre.
2012. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szedsz amúgy magnéziumot?Mennyit?


De én is megmutatnám magam dokinak!

És figyeld hogy ez mennyi időnként fordul elő!

De legalább hívd fel az orvosod,vagyha nincs menjetek be a szülőszobára!Ottmegvizsgál egy doki,majd ő okosabbat mond!Tuti magnéziumot kell innentől szedned!Jó sokat!De menjetek most be szerintem is!


2 éves kislány és 21 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 napja, holnap kell csak bemennem hozzá, mert nem dolgozik, csak akkor. 3x2 magnézium pezsgőtablettát iszok.
2012. jan. 1. 16:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Menjél orvoshoz!!
2012. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!3. vagyok!


Menjetek be a szülőszobára!Ott lesz doki aki megvizsgál!

Szerintem kevés az a magnézium amúgy!Én az első várandósságom alatt voltam így,és béres magnéziumból kellett 3*2-t szednem!1500mg volt!Most magnerotot szedek amiben egy tabiban van 500mg!Ebből napi 1-et!De ebből is van aki többet szed!


21 hkm


Menjetek dokihoz!ÉSmajd írj,hogy mizu?Hogy vagytok!

2012. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2012. jan. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam igen, konyak és magnézium a gyógymód,pihenés.
2012. jan. 5. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!