Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26. hetes kismama vagyok, és...

26. hetes kismama vagyok, és még nem híztam semmit. Na jó, fél kilót a kezdősúlyomhoz képest. Az elején négy kilót fogytam, az visszajött. Ez normális, nem kéne már többet híznom? Köszi!

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Nem fontos 10 kilókat hízni a terhesség végére ahhoz, hogy a babád megfelelően fejlődjön. Én végig nem híztam semmit, a kezdősúlyommal mentem szülni. Nekem is azt mondta a dokinőm, hogy addig, amíg a baba normálisan fejlődik, ne törődjek vele. Egyébként még neked most jön a terhesség java, igazán most kezdenek majd feljönni a kilók (márha igen) és a babád is most kezd csak igazán hízni.
2009. jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bnőm ugyanígy volt,először fogyott 5 kg-ot aztán az vissza és utána ő sem hízott.Te is híztál,mert visszajött az a 4kg:D

Amúgy ha rendesen eszel,vitaminok meg jársz dokihoz akkor baj nem érhet:D

Nyugalom,nem kell stresszelni:)

2009. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) nem stresszelek, csak mindenhol mindenki azon aggódik, hogy túl sokat hízik, ilyet alig találni :) Baba 80 deka körül lehet, plusz a "tartozékai". Második baba, és az elsővel 12 kilót híztam, nem volt fogyás. Szóval ez most tök más. Ő jól fejlődik, és az a lényeg, igazatok van :)
2009. jún. 2. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:
inden terhessg más.Bnőm elsőt császárral,másodikat természetesen szülte,egyik 3kg-n felül volt másik 2800,szóval minden terhesság más,ahogy nincs 2 egyforma gyerek sem:)
2009. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia ne aggódj, inkább örülj :)

Én 38 hetes vagyok, a kiindulásihoz képest 3 kiló plusszal, ebből 2,70 a gyerek :)

Az elején 8 kilót fogytam. A ruháim zöme még most is rám jön, mert alapból szerettem a bő dolgokat. Alig vizesedem, jól alszom, és egészen fitt vagyok.


Úgyhogy még egyszer mondom: ha nem hízol, örülj!! :)

Minden jót neked

2009. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!