Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti mindent megvesztek...

Kismamik ti mindent megvesztek/megvettetek szülés előtt? Az gáz ha én (pl. olyan dolgokat ami tényleg csak utána kel) szülés után veszem meg? Vagy más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia én nem vettem mellszívót meg bimbóvédőt.

Majd ha szükség lesz rá, mindkettőt vehetek a kórházban is.

Azt hiszem, minden más megvan. Te mire gondoltál?

2009. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát pl.amivel ellátjuk a picit:kamilla,hintőpor ilyenek...vagyis úgy értem hogy ha majd hazajövünk utána a párom megveszi..hogy ez gáz??
2009. jún. 2. 13:02
 3/11 anonim válasza:
Mire gondolsz, ami csak utána kell? Szerintem egy csomó felesleges dolgot is megvetetnek a kismamákkal manapság, mert ez üzlet... Mi egyáltalán nem vettünk mellszívót, bimbóvédőt, légzésfigyelőt, satöbbi. Szóval szerintem nem gáz. Ami jó, ha megvan, az a ruhák, a gyógyszertári cuccok, pelenka, kiságy, babakocsi, hordozó, takarók... szóval alap dolgok.
2009. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz. én pl. a hordozót csak akkor vettem, mikor már úgy gondoltam, hogy elindulunk autóval (amikor hoztuk haza a kórházból, kölcsönkértünk egyet). Később vettem csak pihenőszéket is, mert előtte eszembe se jutott, hogy jó lenne. Szerintem nem baj, ha nem vesz meg az ember mindent előre, amit a bababoltokban elé raknak, mert arra a bank pénze se lenne elég és sokról később kiderül, hogy csak fölösleges pénzkidobás volt (erre van esély akkor is, ha utólag veszed meg :())) Majd fogod látni menet közben, hogy éppen mire lenne szükség és azokat akár te, akár a férjed is meg tudja venni. Még az is lehet, hogy kaptok is néhány hasznos dolgot és akkor azokat nem is kell megvenni.
2009. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jaja persze ezek már megvannnak...:)
2009. jún. 2. 13:03
 6/11 anonim ***** válasza:
A gyógyszertári dolgokat én csak hazafelé váltattam ki a férjemmel, mert mi a kórházban kaptunk recepteket. A gyerekorvoshoz emiatt nem volt kedvem elmenni, hogy előre kiírassam. Így is megvolt és nem hiszem, hogy gáz lett volna akkor megvenni.
2009. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hintőpor szerintem egyáltalán nem kell, szárítja a baba bőrét, illetve aki érzékeny rá, annak az összecsomósodott hintőpor kidörzsöli a bőrét. Csak a köldökre kell. Azt is, meg a kamillát is addig kéne, hogy megvegye a párod, amíg kórházban vagytok szerintem, hogy mire hazamentek, már legyen.
2009. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jaja tudom hogy a köldökre kell:)
2009. jún. 2. 13:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ezeket a dolgokat akkor váltották ki mikor megszültem. mivel csak akkor írják ki ezeket a dolgokat. mire hazajöttünk addigra a férjem kiváltotta.
2009. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát én nemtudom,de nekem a védőnőm múlthéten hozta egy papiron amit venni kell...ja és 35 hetes vagyok..
2009. jún. 2. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!