Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó trimeszterben normális,...

Utolsó trimeszterben normális, hogy visszatért a hányinger?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, mert lecsökken a gyomrod mérete a baba miatt, és a gyomor égés is visszatérhet, igyál sok folyadékot, és nekem a babapiskóta meg a háztartási keksz is segített. Néha néha majszolj el egyet egyet napközbe.
2012. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

10 hónapos baba mamája :D ez lemaradt :D



Első voltam :D

2012. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ne ijjesztgess!

Én 35 hetes vagyok és rám akkor jön ha csuklik a kisfiam. Olyan erővel rángatja mostmár a pocakom.

2012. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy velem is mi éehet. 32 hetes vsgyok és két napja alig eszem valamit. Egyszeruen nincs étvágyam. Két harapás után megundorodom mindentöl, már ha eljutok két harapásig. Inni iszok, leginkább vizet. Remélem a babám azért meg kap "belölem" mindent.

Igaz, hogy iszonyu aranyeres fájdalmaim vannak és már arra is gyanakodtam, hogy a fájdalom miatt nem tudok enni, azaz nincs étvágyam. A terhesség elején sem volt hányingerem, hanem csak étvágytalan voltam. A kérdésed viszont teljesen elbizonytlanitott, hogy most miért nincs étvágyam.

A beteg fiam (taknyosság, köhögés, stb. 3 éves) többet eszik, mint én.

2012. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!