Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelenthet ez? Valakinél...

Mit jelenthet ez? Valakinél találtak hasonlót UH-n?

Figyelt kérdés

39+1 hetes kismama vagyok. Ma voltunk Uh-n és a papírra a következőt írták:

"Bo. vese felső harmadában 33x32 mm septált echómentes terület."

A doki azt mondta, ezt ilyenkor nem lehet biztosan megállapítani, mármint, hogy mi ez, lehet árnyék is. Arra a kérdésemre, hogy ha nem árnyék, akkor mi azt mondta, hogy előre nem idegeskedjek ezen, meg fogják nézni a babámat szülés után hasi ultrahanggal, akkor fogják pontosan tudni mi ez.

Engem viszont idegesít, valaki tudja, mi lehet emögött?

Kérlek segítsetek!


2009. jún. 2. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg,mert attól,hogy idegeskedsz nem lesz jó egyikőtöknek sem.Az orvos szerint nem lehet nagy baj,főleg ha még a kérdésedre sem felelt,szerintem nem akart megijeszteni sem ilyen hülyeséggel valószínű,hogy csak vmi elmosódás v ilyesmi.Nyugalom:)


Nekem nem volt ilyen,meg még terhes sem vagyok,anyum ápolónő ennyit mondok,és én nem foglak ijesztgetni ezért adok egy orvosi szótárt,keresd ki,mert én nem akarom,hogymegkövezzenek itt azért,hogy megijesztelek,és a egy életre lelkiismeretfurdalás okoznék magamnak ha ennyivel úgy rádhoznám a szívbajt,hogy a szülésig ne aluudj

[link]

2009. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a szótárt, kicsit beljebb vagyok.

Igyekszem nem izgulni nagyon, már jobb, kezdek lenyugodni, este lefekvés után azért agykontrollal szétnézek bent, és súgok pár jó szót a babámnak.

Remélem pénteken megint csinál uh-t a doki és akkor már talán nem is fogja látni...

Köszönöm a biztatást!

2009. jún. 2. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Huh,örülök,hogy nem lettél idegesebb,ezért nem mertem leírni,hogy mi van:)

Én úgy értelmeztem,hogy ez olyan mint egy sipoly,vagyis egy kis ösvény,azt nem értettem,hogy van e benne folyadék vagy sem.Nekem volt sipolyom,nem veszélyes,de ez a sipoly,lehet ez is az,csak ez az orvosi neve:)

De tényleg ne aggódj,lehet nincs is ott semmi,csak mittomén,odament valami.De sosem szabad izgulni mert azzal ártasz annak a szegény kisgyereknek a legtöbbet:)

Aztán majd írd meg mi lett veletek:)

2009. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is sövénynek gondolnám, esetleg sipolynak.

Remélem nem lesz komolyabb baj :-)

Megírom, ha megszületett a babám. Jó lenne már, bagyon várom.

Köszi a segítséget.

2009. jún. 2. 17:00
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon (nem bagyon) :-)
2009. jún. 2. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!