Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan vészeltétek át a...

Hogyan vészeltétek át a terhesség utolsó, nehéz szakaszát második babánál, segítség nélkül?

Figyelt kérdés
19 hónap a különbség. Még két hét van. kivagyok, egész nap feküdnék.
2012. febr. 9. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? majd ha kint van a pici rájössz, milyen jó volt, amíg bent volt. Szedd össze magad, később még nehezebb lesz. Amúgy én jól bírtam, nem volt bajom, de az estéket már vártam, hogí vízszintesbe kerülhessek.
2012. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehezen viselem, nálunk kb 20 hónap lesz a gyerekek között. Van még egy 5 éves kisfiúnk is, így az este már egy áldás. Várom, h megszülessen, mert sztem könnyebb lesz. A pici úgyis alszik még az első hónapokban.
2012. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már csak egy éjszakám maradt a szüléig.Nagyon ideges vagyok.Főle azért, mert nem tudom mit fog kezdeni a férjem a kétévesemmel egész hétvégén.Soha nem szokott rá vigyázni.

Akkora vagyok, mint egy bálna.Alig tudok mozogni.Ma már elért a sírás, mert nincs segítségem.

2012. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim között 18 hónap van.

Az utolsó hetekre nem emlékszem hogy nagyon nehéz lett volna, nekem az első 4 hónap volt rossz, az állandó rosszulléttel. Én akkor dőltem ki, a buszon két megállóra is le kellett ülnöm, különben elájultam volna. A nagyobb gyerkőc előtt nem pisiltem, de volt hogy rohantam hányni, szegénykém azt hitte, hogy a WC rendeltetése az, hogy belehányjunk. Időnként odatotyogott, föléhajolt, a kis kezeit a pocakjára szorította és úgy csinált mintha öklendezne.


Amúgy tényleg jobb most, mint amikor már kint van. Mert a pirinyó a pocakodban még nem tud torkaszakadtából üvölteni amikor épp pelenkázod a másikat és nem tudsz szaladni hogy felvedd..

2012. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második, hát ha szerencséd lesz alszik sokat ha nem, akkor nem. Nekem 40 perceket szopizott egyszerre a fiam egy nap tízszer kezdetnek. És akkor még a nagyhoz nem szóltam, nem főztem, nem etettem, nem játszottam vele. És persze a nagy pont akkor kakil be, amikor a picivel kellene törődnöm, stb...

Amikor bent van akkor még csak-csak tudsz pihenni, de ha kint lesz alig.

2012. febr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!