Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járhatok-e terhesgondozásra...

Járhatok-e terhesgondozásra Szegedre Békés megyéből?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretnék itt szülni, de ismerőseim szerint, a kötelező vizsgálatokat akkor itt is el kell végeztetnem pl. 12 hetes UH stb.
2012. febr. 9. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom nem,de szülhetsz ott,csak ottani orvost kell fogadnod.
2012. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És miért nem? ha az összes vizsgálatot elvégzik magánrendelésen? amikor itt szültem (OH), akkor sem voltam sose az sztkban, csak kardiológián, laborban stb. Nőgyógyászatra csak ctgre jártam.
2012. febr. 9. 20:08
 3/10 Harangozó Sára ***** válasza:

Terhesgondozásra én úgy tudom, ha van a lakhelyeden akkor oda kell járnod, de szülhetsz Szegeden, ha itt választasz szülészorvost. A kötelező vizsgálatokat csak központi terhesgondozáson végezhetik el, ilyen a 12. heti és a 20. heti genetikai uh. Pedig nekem is volt magándokim, mégis kellett ezekre mennem.

Szülhetsz Szegeden, de Békés megyében kell járnod terhesgondozásra!

Üdv. 3 gyerekes anya Szegedről

2012. febr. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Harangozó Sára ***** válasza:
Különben hogy oldanád meg a terhesgondozásra járást olyan messziről? Inkább befeküdnél hamarabb, hogy itt szülhessél? Ha beindul a szülés nem biztos ide érsz időben. Miért nem Békéscsabán, ha nem vagyok indiszkrét?
2012. febr. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Békéscsaba nekem messzebb van, mint Szeged.

A településünkön nincs terhesgondozás, Orosházára kell bejárni, ami szintén 25 km, Szeged 50km

2012. febr. 10. 08:19
 6/10 Harangozó Sára ***** válasza:
Na itt a válasz: Orosházára kell járnod! ez van , ha tetszik, ha nem!
2012. febr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

és ennek hol tudok utánanézni ?

Van valahol ilyen szabály? Ha igen, hol? Ha voltál már Orosházán terhesgondozáson, akkor tudnád, miért menekülök onnan.

2012. febr. 10. 08:30
 8/10 Harangozó Sára ***** válasza:
Miért milyen, szerinted Szegeden jobb? A 2. gyermekem születése előtt 2 nappal lemondtak az orvosok rólam a terhesgondozáson, mert nem voltam hajlandó bevenni a vérnyomáscsökkentőt! Csak a vizsgálatoknál emelkedett meg a vérnyomásom, s hiába vittem az otthon folyamatosan mért értékeket, nem foglalkoztak vele.Szerinted ez jobb?
2012. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most már legalább értem, hogy miért vagy ennyire ellenséges. Én OHra mégegyszer be nem teszem a lábam.
2012. febr. 10. 21:27
 10/10 Harangozó Sára ***** válasza:
Mert mi történt ott Veled?
2012. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!