Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha szülés alatt komplikáció...

Ha szülés alatt komplikáció lépne föl és megkérdeznének titeket hogy a baba vagy ti? Mit válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Ha én azt mondanám hogy engem mentsenek azt azért mondanám mert úgy gondolom hogy

még szülhetek babát a férjemnek..

de ha én meghalok akkor ?....

szóval ezért kérdezem.


2011. máj. 31. 15:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%

Nekem volt hasonló és egyértelműen a fiamat választottam. Nem bírtam volna úgy élni hogy lemondtam róla magam miatt.

Őt a férjem is fel tudta volna nevelni.

Szerencsére életben maradtunk mindketten:)

2011. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

Szerencsére ez egy kitalált kérdés, hiszen ilyet nem kérdez egy orvos sem, neki az a célja, hogy mindkettőt megmentse.


De menjünk bele a fikcióba: engem. Nekem van már két pici gyerekem, inkább egy testvér nélkül nőjenek fel, mint anya nélkül (arról nem is beszélve, hogy apa belehalna, ha elveszítene engem).

2011. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
62%

Hát régen én is magamat mentettem volna de ma már a gyereket.

2 gyerekem van szerencsére nem kerültem ilyen döntéshelyzetbe

2011. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

köszi a választ

persze ez csak egy FELTEVÉS!

csak érdekel hogy ti hogy gondoljátok.

2011. máj. 31. 15:32
 5/28 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom téged megkérdeznének e, de szerintem a nőgyógyász egyértelműen az anyát tartja szem előtt.

Hú de rossz erről gondolkodni....

2011. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
60%
A gyereket mentsék! A férjem nagyon jó apja a 2 éves fiunknak megbirkózna a feladattal! Tükörbe se tudnék nézni ha a gyerekem élete árán maradnék én életben! Októberben szülök újra, azért remélem nem lesz ilyen gond...
2011. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem sem nagyon kérdeznek ilyet, mert egyértelműen az anya az elsődleges....

De én magamat választanám, gyerekem lehet még máskor is.

2011. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
A hideg is kirázott! Mivel vannak gyerekeim, és természetesen imádom őket, és nyilván szükségük is van Rám, így magamat...de ez borzasztó, el sem tudom képzelni. Egyik pillanatban így gondolom, a másikban meg nem. Azt hiszem igazad van, így az ésszerű, de belepusztulnék... Remélem veletek minden rendben, és csak egy kérdés/gondolat volt!
2011. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

akkor minden jót rebeka :)


amúgy azt hallottam hogyha komlikáció lép föl

akkor 5 percet adnak az anya megmentésére

utána már a babával törődnek.

2011. máj. 31. 15:35
 10/28 A kérdező kommentje:

ne aggódjatok :)


ez csak egy kérdés volt semmi ilyesmit nem kívánok átélni senkinek és én sem vagyok szerencsére ebben a szituban

nekem van egy 14 hós kislányom

csak belegondoltam ebbe a helyzetbe...

2011. máj. 31. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!