Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek-e vagy valami...

Terhes lehetek-e vagy valami más az oka?

Figyelt kérdés

Utoljára októberben voltam együtt az akkori párommal,nem védekeztünk,de nem élvezett belém, azóta szakítottunk és nem is feküdtem le mással. De az utóbbi időben erősen meghíztam, a havi bajom a normálisnál előbb ért véget, és ma reggel hánytam. Ez terhességre utal vagy csak elronthattam valamivel a gyomromat?

Kérem segítsetek!

Köszönöm!


2012. febr. 10. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez inkább csak gyomorrontás, vagy hányós vírus lesz.

De ha biztosra akarsz menni, lőj el egy tesztet. Ha terhes (lennél), 100% hogy már kimutatja.

De mondjuk ha októberben estél volna teherbe, akkor már pocakod is nőni kezdene, és még sok más jelet is tapasztalnál magadon...

2012. febr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is valami vírus lesz. Egyrészt nem tudom mennyit jelent az az erős hízás, de a terhesség elején még nem szoktak hízni, max 1-2 kg jön fel. Másrészt a hányás inkább az elején szokott jelentkezni, nem a 2. trimeszterben, és ha októberben estél volna teherbe, akkor már vígan a 4. hónapban lennél. Persze vannak kivételek, hogy csak később kezdődik, de azért nem jellemző.

De ha nagyon izgulsz, akkor vegyél egy tesztet, de szerintem nem vagy terhes.

2012. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!