Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit igyak? A gyümölcslevektől...

Mit igyak? A gyümölcslevektől émelygek az ásványvizet már annyit ittam, hogy nem bírom. A szénsavas üditők csúsznak, de azzal nem ártok a babának?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
A szénsavas dolgoktól én mindig begörcsöltem, vigyázz velük. Próbáld ki a zöld teát.
2012. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a szénsavas üditöktöl hasfájos lehet a babád
2012. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Egyszerűen még nagyon az elején vagyok és igaz hányingerem nincs,de semmi se esik jól és kajaundorom van. Próbáltam gyümileveket inni,de csak kavarog a gyomrom tőle.Egyszerűen a szénsavasat kívánom,de próbálom korlátozni.
2012. febr. 10. 14:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Arról nem beszélve, hogy semmi természetes nincs benne, sőt.. tele van cukorral, aromákkal, színezékekkel! Egyáltalán nem használ a babának! Néha ihatsz egy pohárral, ha kívánod, de rendszeresen ne! A zöld tea erős vízhajtó hatású, nem tudom azt lehet e inni.. a magzatvíz miatt..

Esetleg limonádé igazi citromból, facsart narancs vagy citruslé, paradicsomlé, tiszta, koffeinmentes gyümölcsteák, turmixok.

2012. febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már a limonádét,a turmixot (egyedül a Mc'Donaldsos shake a nyerő),100% gyümilevet,de egyik se nyerő. Teát néha néha iszok csak. Az a baj a kajával is úgy vagyok,hogy max 2x 3x megeszem,mert kívánom és jól esik,utána meg undorodom tőle és a hideg ráz. De a baba érdekében próbálok akkor lemondani a szénsavas üdítőkről.
2012. febr. 10. 14:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
16 hetes koromban múlt el a szénsavas üdítős korszakom, annyit ittam belőle mint az elefánt! Most a csipkebogyó tea a favorit, szerintem ne aggódj feleslegesen, ha kivánod, ihatod, max figyelj a minőségére, kólát ne a koffein miatt, próbálj cukkermenteset, stb. Majd lesz, amikor meg mást fogsz kívánni, ne aggódj. Amúgy a McDonald's shake nálunk is menő. :-)
2012. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

És tudni már,hogy a pocaklakód fiú vagy lány? Hanyadik hétben vagy?

2012. febr. 10. 17:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam a citromos víz vált be és néha 1 dl Salvus (én nem értem egyesek miért állítják róla, hogy büdös és ihatatlan, én a gyógyszertárban szoktam venni és semmi szaga nincs, ízre pedig olyan, mintha sós vizet innál, de egyáltalán nem rossz)
2012. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!