Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki már a többedik babáját...

Aki már a többedik babáját várta az kihúzta a végéig?

Figyelt kérdés
A 3. babámat várom csak kiváncsi vagyok kibírjuk-e?Az 1 baba 42 hétre született a 2. baba 37 hétre. Most a méhszáj 2110 és 35 hetes vagyok.
2009. jún. 2. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!én is a 3.-at várom és a 35.hétben vagyok.az elsőt 39+6 napra szültem ,a másodikat betöltött 40.hétre.de én is hallottam már olyat hogy minél többször szült vki annál hamarabb lett meg a baba,de sztem ez is alkat kérdése meg persze a babáé is,hogy mikor szeretnének kibújni.:)
2009. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia !!

Én a negyediket várom és a harmadik is időre született, sőt 3 napot még rá is húztam.

2009. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az elsőt a kiírt nap utáni napon szültem,a másodikkal a 42 hét végén indítottak de előbb kellett volna mert a túlhordás minden jelét viselte szegény gyerekem.A harmadikkal 6 nap túlhordással indítottak.

Az esőt ami spontán indult megszültem simán, a másik kettőnél ugyan az volt a szitu,teljesen éretlen zárt méhszáj,sajna császáros lett mindkettő mert rosszul lettek a vajúdás alatt.

2009. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam a 39. héten, a lányom a 38.-on, a kisebb fiam a 39-en és a pici lányom a 38. héten született. A picinél már a 28. héten nyitva volt a külső méhszáj, de a doki nem tiltott l semmitől, csak több pihenésre intett ((nehéz lett volna 3 gyerek mellett..). Egyébként mindegyik érett volt, a súlyuk is megfelelő. A körmük akkora volt, hogy 1 naposan a csecsemősök vágták le nekik.
2009. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"minél többször szült vki,annál hamarabb lett meg a baba"

Szerintem ez magára a szülésre értendő,nem a terhességre.Nem?Én is a 3. babámat várom.Az elsőnél pontosan tudtam ,mikor estem teherbe,számitásom szerint napra pontosan jött,a doki szerint 41. héten.A második meg az egyik doki szerint 39 a másik szerint 41.héten.

2009. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!