Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen betétet vesztek/vett...

Ti milyen betétet vesztek/vettetek a kórházi napokra?

Figyelt kérdés

Nektek is mondta a védőnő, hogy készítsetek vattából meg gézből kis "csomagokat"?Azt mondta az nem bántja majd úgy a gátsebet...hát nemtudom

33hkm


2012. febr. 10. 20:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Sima betét és abba raktam a vattás cuccot amitől jobban tudott szellőzni a gát sebem :)))
2012. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én Tena betétet használtam, eldobhatós bugyival.
2012. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
én az aldi-ban vettem éjszakait és az is jó volt, nem zavarta a gátsebem, kényelmes volt.
2012. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%

Én is Tena betétet használtam. Az nagyon cuki lenne mikor a gézdarab, meg a vatta beleragad a sebedbe. Tapasztalatból mondom, amúgy se egy leányálom.

Boldog babavárást: 34 hetes kismama;

2012. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Tena és eldobhatós bugyi. Nekem kényelmes volt, már amennyire kényelmes lehet ilyenkor.
2012. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én az Always éjszakai betétjét vittem, ill a Rossmanban vettünk valami vastag éjszakai betétet.
2012. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A Tesco-ban vettünk betétet, elég nagy volt és nagyon praktikus és kényelmes! Nekem ezt ajánlotta Édesanyám, azt mondta, hogy szülés után a lehető legjobb! Direkt ilyen gyermekágyas időszakra fejlesztették ki meg asszem az is van ráírva! Jó egészséget! :)
2012. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Tenát használtam és kínai bugyikat vettem, amit nem sajnáltam eldobni, ha úgy alakul. A tena jobb, mint amit a kórházban adtak, mert ragasztós volt és nem csúszkált.
2012. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 manóka86 válasza:
én tenát használtam mind kettőnél és most is azt vettem!!szerintem sem egy leányálom ha beleragad a sebbe a gézdarab!van éppen elég baja olyankor az embernek nem hogy még azzal is szenvedjen!!36 hkm
2012. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
tena+ rossmann saját márkás éjszakai betétet+ eldobható bugyit. Tena jó volt, de semmi extra, a rossmann betét tuti jó volt és nem akarok hazudni de azt hiszem 200 ft volt egy csomag...
2012. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!