Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismamák kinek hogy...

28 hetes kismamák kinek hogy fekszik a babocája? Nekem keresztbe van. Van idő ameddig a rendes irányba kell beforduljon?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Mi is 28 hetesek vagyunk és a legutóbbi uh-on még mi is keresztbe feküdtünk, bár még most tud forgolódni, de úgy tudom, hogy az először szülő nőknél a 34. héten kell befordulnia, ha nem első baba akkor közvetlenül szülés előtt. Boldog babavárást neked is. :-)
2009. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Azért az első válaszolót cáfolnám.Nekem 2 gyerekem van,és mindkettő a 32.héten már be volt fordulva.Általában a 36.hétig be kell,h forduljanak,mert utána egész egyszerűen nincs helyük hozzá.Szval az nem igaz,h a szülés előtt fordulnak be(ritkán ugyan,de előfordul).
2009. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 29. héten fordult be.

Állítólag a 30 hétig van esély a befordulásra.

Persze ismerek olyat, akit a műtőasztalról vittek vissza a szülőszobára, mert befordult az utolsó percekben.


Szóval a konklúzió: bármi lehetséges :)

2009. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

És még az érdekelne , hogy a gyes és családi pótlék igénylést azt nekem kell intézni vagy a munkahely intézi ezt?

2009. jún. 2. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Munkahely -függő, ezt meg kell kérdezni szülés előtt!
2009. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Még nincs elkésve a babád, az enyém (4. baba) csak a 32. hétre fordult be (a 28. héten ő is keresztben üdült). Egyébként valóban igaz, hogy általában a 34-36. hétre befordulnak, mert utána már nem nagyon van rá hely (persze, megesik). A családi pótlékos dolgokra még a szülés előtt kérdezz rá a könyvelőnél. Ha rendesek, kitöltik a nyomtatványokat, neked csak aláírni kell majd (és az adatokat, szükséges papírokat) bevinni.
2009. jún. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na ezt a fekvés dolgot az én kismanóm megcáfolta múlthéten.akkor voltam 4D-n...28 hetesen....fejvég fekvésben volt,de úgy hogy a két lábát a feje fölé hajtogatta,úgy hogy a kis arca helyett a 2 vádliját láttuk,persze mélyen szundított! :) Kiküldött a szonográfus,hogy mászkáljak,hogy ébredjen fel,hátha leveszi a lábait.15 perc múlva még már farral volt lefelé,szóval negyed óra alatt simán megfordult,persze aludt tovább csak a lábai helyett a kis kezecskéivel takarta magát! :) Tündéri kis arca van,amennyit mutatott belőle! :) Szóval még nem mérvadő hogy milyen fekvésűek,majd pár hét és úgyis tudják mi a dolguk! :)

Boldog babavárást,és könnyű szülést kívánok!

2009. jún. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!