Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Figyelembe vettétek a várható...

Figyelembe vettétek a várható horoszkópot amikor elkezdtetek próbálkozni a babával?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 13:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
6-tol kérdezném, hogy a halak csillagjegy miért nem jó? Az én babám valószínü, hogy az lesz. Márc-16-ra vagyok kiírva. he előbb vagy később születik is nagy valószinüséggel halak lesz.
2012. febr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
először nem, a másodiknál viszont nyári babát szerettem volna
2012. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Atroposz ***** válasza:
Én utálom a márciust erre fel márciusi lesz a lányom,kénytelelen vagyok megszeretni azt a hónapot.
2012. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Annyira nem, hogy még most sem néztem utána, mi lesz. Ápr. 29-re vagyok kiírva, fogalmam nincs milyen jegy az.

Amúgy pedig "véletlenül" jött össze, azaz a sokévi meddőség után nem számítottunk már babára, hát ilyen körülmények között tökmindegy mi lesz, a lényeg, hogy egészséges legyen. :)

2012. febr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok, miért lettem lepontozva, mindegy...

Nem arról van szó, hogy egy csillagjegy rossz vagy jó, mert ilyen nincs.

De egy-két csillagjegy jobban kijön egymással, ennyi.Nekem rossz tapasztalataim voltak a halak csillagjegyű emberekkel (meg a skorpiókkal is) nyilván ha a gyerekem mégis ebbe a csillagjegybe születik bele, nem jelent törést az életemben, hanem alkalmazkodom a "feladathoz".

NEm részletezem, mert még jobban lepontoznak:)

2012. febr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én kérdeztem töled! Mi is sok évig próbálkoztunk mire sikerült így aztán engem sem érdekelt, hogy milyen csillagjegyü lesz. De a férjem uncsitesója (nő) mikor megkérdezte, hogy mikorra vagyok kiírva, már ő is mondta, hogy hú , jó kis feladat lesz, mert ő is halak és tisztában vele, hogy elég rossz természete van. De szerintem ez nevelés kérdése is. És szerintem is igaz, hogy a skorpiók sem sokkal jobbak. Van egy pár ilyen ismerősöm. De én magam meg bika vagyok és én sem vagyok egy egyszerü természetü. Anyósom meg kos, hát nem is tudunk kijönni egymással. Ugyhogy szerintem mindegy, csak végre jön már a baba. 35 hetes kismami.
2012. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Én mindenkit felpontoztam :)
2012. febr. 12. 10:27
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves utolso valaszolo,milyen nemu a pocaklakod?Mert az adott csillagjegyen belul is elternek a jellemvonasok attol fuggoen,hogy milyen nemu az illeto.Azaz nekem 2 halak csillagjegyu ferfi ismerosom van,mindkettovel nagyon jol kijovok,viszont!!!a halak no,na az elviselhetetlen szamomra.A ferjem skorpio :)...jo a hazassagunk,bar eleg makacs,es idegesito tud lenni neha,meg unalmas is :P,de igy 8 ev alatt osszekovacsolodtunk :).En magam merleg vagyok,van egy csomo rossz tulajdonsagom,de elviselheto vagyok masok szerint,bar sokszor magamat nem tudom elviselni :)).Egeszseges lagyen a babad,ez szamit!!!Hidd el,mikor megszuletik,eszedbe sem jut majd,hogy mi a horoszkopja :)).

Boldog babavarast!!!

2012. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Igen! Mi mindketten ikrek vagyunk horoszkópot tekintve, ikrek és nyilas aszcendenssel, így egy hozzánk hasonlóan pörgős babát szerettünk volna, nyilas,vízöntő,kos vagy ikrek jegyűt. De semmiféleképpen nem rák, oroszlán, szűz vagy más őszi babát, inkább téli/tavaszit. Nyilasról lekéstünk, a vízöntőre még van esélyünk mert a napokra vagyok kiírva, de az is lehet hogy halak lesz. Hát akkor így jártunk! :)

Én hiszek abban, hogyha halak lesz, akkor annak úgy is kell lennie. Ezért azért nem lesz programozott császárom, stb, akármennyire is szeretnék egy kis vízöntő pasit! :)

2012. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!