Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is türelmetlenek voltatok?

Ti is türelmetlenek voltatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 3 hónapos terhes vagyok, és annyira várom már a szülést, hamar elmegy ez a maradék 6 hónap, vagy majd lassan telik? Mert nekem azt mondták hogy hamar elszáll...ti hogy voltatok ezzel? A válaszokat előre is köszönöm és gratulálok minden kismamának/anyának!
2012. febr. 11. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 30. hétig szinte repült, azóta mintha vissza felé járna az idő. 33 hétben levő kismami
2012. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hú az elsőnél iszonyat türelmetlen voltam, főleg a vége felé. Sajnos ez a türelmetlenség még a baba születése után is megmaradt egy darabig. Vártam, hogy mikor forul már meg végre, mikor mászik, áll fel, mikor lehet már hozzátáplálni stb.

A 2.-nál már lassítottam és úgy sokkal jobb volt minden.

Ha tudod akkor próbáld elhessegetni a türelmetlenséget és élvezni a MOST-ot.

Most jön a legszebb időszaka a terhességnek. Elmúlt a rosszullét jobb esetben (már ha volt) elkezd gömbölyödni a pocak,rugdosni fog a baba stb.


Boldog babavárást!

2012. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ és gratula
2012. febr. 11. 20:44
 4/11 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a választ és neked is gratulálok!
2012. febr. 11. 20:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előző válaszadóknak, most ne akard siettetni az időt, tényleg most jön a legszebb időszak, amikor elkezded érezni a mocorgást, és elkezd látszani a pocak is. Én most vagyok 35 hetes, ezt az időszakot simán átugranám, most már nagyon nehéz. De a második trimesztert nagyon szerettem.
2012. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és sok boldogságot kívánok neked!
2012. febr. 11. 20:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Irigyellek egy picit, én imádtam, hogy terhes vagyok és egészen a szülésig tök hihetetlen volt, hogy nemsokára látom a gyerekem. Bírtam volna még 1-2 pár hónapot bálna üzemmódban. Annyira megszoktam a baba mozgását, ficánkolását, hogy szülés után még hetekig "éreztem" mozgásokat. Így visszagondolva tényleg elrepült az idő. Mondjuk amikor az utolsó 1-2 hónapban már megfordulni az ágyban is egy külön műsor volt, picit már osztódtam volna :)
2012. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Atroposz ***** válasza:
Így 37 hetesen az vigasztal ,hogy most már tényleg nincs sok.De jó volna ha az ember konkrét időpontot tudna ,hogy ekkor meg ekkor.A babával kapcsolatban minden kész ezért fogalmam sincs mit tehetnék ez ügyben. A páromat se láttam már bő egy hete és valószínűleg jövő péntekig nem is fogom.Szóval nyűgös vagyok. Amúgy sokan azt mondják nekem ,hogy de hamar eltelt az idő ,míg mások ,hogy még egyben?
2012. febr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és gratula nektek is, kedves utolsó: kitartás, nem sokára a kezedben tarthatod a babódat(K)
2012. febr. 12. 10:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!Én is három hónapos vagyok,és én is már türelmetlen vagyok,de én azért,hogy már jó nagy pocakom legyen. :D De most épp azért mert 12 hetesen voltam uh-n és legközelebb majd 20 hetesen megyek.Alig bírom,hogy addig ne lássam.

Boldog Babavárást Mindenkinek!

2012. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!