Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is türelmetlenek vagytok/vo...

Ti is türelmetlenek vagytok/voltatok már a vége felé? 37 hetes vagyok és már alig várom, hogy itt legyen velünk a kis bébim!

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél az mert úgy jársz mint én.


èn nagyon nem szerettem terhesnek lenni, habár gyereket nagyon akartunk.

de mikor a vége felé voltam már nagyon kikívántam. 42-ik héten szültem, habár beindult magától, de tuti isten azt mondta hogy ha ár ennyire kikivánod akkor még dobok rá pár hetet.

2011. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:) Hát remélem nálam nem így lesz, mert már így nagy az én kis babucikám. Nem szeretnék óriás bébit :D
2011. nov. 1. 18:51
 3/11 anonim ***** válasza:

:)

Kezet foghatunk!

Mi pénteken töltjük a 37. hetet.


Minden reggel úgy kelek, hogy NA MA megyek szülni, aztán este rájövök, hogy mégsem... :)

Mindent 6x átpakoltam, figyelem a nem létező jeleket :)

Baba tök jól elvan, majdnem kijön a köldökömön :)


Pedig már a 3. babucim, itthon van a két "nagy" ördögfiókám, itt a háztartás és mégis ráérek ezeken agyalni és tiszta lázban vagyok.

Mintha nem tudnám mikor mit kell/ene érezni stb...


Szóval nagyon várom már ezt a kis miniegeret :)

Az első babám a 38. héten, a 2. babám a 37. héten született napra pontosan, remélem most sem húzzuk tovább.


Kitartás, már nem sok van hátra és szétpuszilhatjuk Őket!

:D

2011. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én pedig minden este úgy fekszem le, hogy na talán ma éjjel mehetünk szülni :)

Nekünk első baba lesz és rettenetesen türelmetlen vagyok. Pedig imádok terhesnek lenni :)

2011. nov. 1. 20:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem boldog boldogtalan megjósolta, hogy mikor jön a baba mert telihold van meg hidegfront, meg húú már mekkora hasam stb.. 38. héttől még a doki is minden másnap csomagostól rendelt a kórházba mert nem voltak túl jók az nst-k, de végül mindig hazamehettem. rettentő volt az a két hét várakozás, és készenlét, aztán a babóm még 4 napot ráhúzott, az meg aztán szörnyű lassan telt. Akkor is nagyon gyenge fájásokkal mentem a kórházba, amúgy is lett volna nst. akkor mondta a doki végre, hogy maradjak és megindítja. Ez egy hónapja volt ami gyorsabban elrepült mint az az utolsó 4 nap:)
2011. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én holnap már a 39.hetet kezdem , de én is minden este úgy fekszek le, h reménykedek valami történik éjjel. de nem akar kibújni a csajszink.Holnap megyek ctg-re remélem ott látszódik majd már valami.

Egyszer majd csak kibújnak ezek a babák.Kitartás!!!

2011. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok türelmetlen, 38 hetes múltam, de nem is gondolok arra, hogy -jaj, mikor jön már- pedig nagy súly nehezedik rám. Élvezem így is :) Megbeszéltem a babával, mikor jöjjön, (persze, ez csak elmélet, tudom), szóval még van pár napunk :) Attól persze még várom!
2011. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A 3. babát váró vagyok.

Én nagyon-nagyon szeretném ha 2011.11.11.-én születne meg :D

Persze tudom, hogy ez nem kívánság műsor, meg majd akkor jönnek majd amikor készen állnak rá, de olyan nagyon jó ez a dátum...

:D

2011. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző, mi is erre a dátumra gyúrunk, a fogantatástól. Ha belegondolok, hogy hányan lehetünk így... remélem, nem lesz teltház a kórházban, ha bejön a terv :D
2011. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

tapasztalatbol tudom, hogy nem jo elore gyartani datumokat, mert kikeszit, inkabb megeri elvezni a veget is.

En is a 36-dik hettol minden nap szulni keszultem, ma toltoma a 40-dik hetet es meg semmi. Megtanultam elvezni a veget, egyetlen dolog amitol felek,hogy oriasbebi lesz, mert mar 36 heteseb 2900g-ra becsultek

2011. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!