Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok,16 hetes de meg...

Terhes vagyok,16 hetes de meg szinte alig van hasam. Sokszor felvan puffadva de reggelre meg semmi szinte. Ez normalis? Mikor kezd noni a hasam? Eleg vekony alkat vagyok 45 kilo es alacsony 150cm. Koszonom valaszotokat

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem baj nekem is így volt én is majd megvesztem mikor nő már majd olyan 20 hetesen már látszott a pici pocakom:-)
2012. febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősünk, akivel a szülőszoba látogatáson futottunk össze, kb. olyan alkat, mint Te. Azt hittük még csak a terhessége elején tart, de mikor megkérdeztük, leesett az állunk, mert közölte, hogy 36!!! hetes! De minden a legnagyobb rendben volt vele is és a babával is! Ne aggódj!
2012. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem kb 22 hetesen kezdett növögetni a hasam. Akkor a haskörfogatom is 10 cm-t megugrott, azóta összesen 2 cm-rel lett nagyobb. Most 32 hetes vagyok.

Ilyen alkat vagyok és kész :)

2012. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül mikor kezdet el nőni pocakod, mekkora lett?
2021. dec. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!