Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti fogtok használni hasleszorí...

Ti fogtok használni hasleszorítót szülés után?

Figyelt kérdés
Hol lehet ilyet venni?

2012. febr. 12. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, én mind a kétszer használtam. Én kölcsön kaptam, így azt, hogy hol lehet venni... bababoltokban, baba&kismama outletekben szerintem van.
2012. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Ázsia centerbe vettem anno, de nem használtam. Dokim azt mondta, többet árt, mint használ, mert nem dolgozik a hasizom, hogyha a hasszorító tartja így később, megy vissza a pocak és nem is szépen. Másfél éves a lánykám és lapos a hasam. Szóval igaza volt a dokinak :)
2012. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első szülésem után nem használtam, 7-8 hónapig tartott, mire nagyjából visszament a hasam, az elején úgy éreztem, mint akinek szó szerint lóg a bele... Most a második babát várom, és elhatároztam, hogy még a szülés előtt veszek. A brendonban lehet kapni, igaz, nem olcsó, de nem érdekel. Olvastam itt, hogy gyógyászati segédeszköz boltban is kapható, és használtan is a teszveszen, így olcsóbban is hozzá lehet jutni.

Azt mondják, naponta elég pár órát használni, nem kell egész nap. Így a hasizom is tud dolgozni.

2012. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze nem mindenkinek van rá szüksége, ha császároznak akkor feltétlenül kell, én a második babámat császárral szültem mindenem lógott meg csúszkált kinai no name hassleszoritó bugyim volt és nagyon jól jött , és még a Tena betétet is jól tartja, kb 2 hónapig hordtam.
2012. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

engem is császároztak, mégsem kellett :)

bár lehet ez alkatfüggő is

2voltam

2012. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha akarsz ilyet használni sem lehet rajtad túl sokat. Max 1-2x 1 órát egy nap. Kórházban mondták a szobatársaimnak. Én is kaptam egy hasleszorítós bugyit, de nem vettem fel.

Szerintem hagyd, hogy magától szépen visszahúzódjon a pocid, a saját tempójában.. Ami 9 hónap alatt megnőtt, annak kell idő a regenerálódásra.

És egyébként is: a méhednek kell összehúzódnia, arra a legjobb a szoptatás. És még ha össze is húzódik, vagy egyből visszaesik a hasad, a megnyúlt bőrre tehetsz ugyan hasleszorítót, de az nem fog attól visszaállni a helyére. 5 hónapja szültem és még mindíg nem az igazi a bőröm (hasam már rég nincs) - pedig kozmetikus vagyok, és tudom magamnak kezelni.

2012. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Pro-kontra érvek...hát nem tudom.Lehet, hogy nézek egy olcsóbbat valahol!Minden jót nektek:))
2012. febr. 13. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!