Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis eligazítás kéne/doki csak...

Kis eligazítás kéne/doki csak jövöhéttöl van/máj10-én elfelejtettem bevenni a tabit meg pár napra rá is és együtt voltunk a párommal, negatív a teszt, de mintha terhes lennék?

Figyelt kérdés
Alacson hormontartalmú tabit szedek /Iris mitte/ és eddig is volt hogy elfelejtettem pár szemet, de mindíg pontosan az ötödik napra megjött onnantól hogy letettem a gyógyszert...most viszont letettem a bogyit és már a 12.napja hogy semmi...tehát legalább 5-6napja késik...közben erös gyomorégésem van ami néha hányingerbe csap át, bizonyos kajáktól rosszul leszek ill. émelygek, szédülök sokat, éjszakánként sokat kellett pisilni menni, és a hasam is volt hogy húzodott meg szúrt de nem fájt nagyon, inkább fura volt,a mellem még semmit nem csinál (bár nekem természetesen nagy és eres mellem van, ugyhogy nehéz megállapítani a dolgot) mindenesetre nem fáj nagyon csak ha ráfekszem kicsit, hason feküdni egy idö után kényelmetlen ami új mert én mindíg hason alszom el...csináltam tegnap és ma is két tesztet /expect/ de mind a kettö negatív lett.Viszont ma is émelygek és szédülök rendesen.Eddig semmilyen folyásom nem volt, ma reggel olyan átlátszó, szintelen, szagtalan zselé szerü volt, de nem sok... Amióta szedem a tablettát még nem fordult elö velem sose hogy ennyit késett volna...szerintetek mire számítsak?Lehet ez még baba, vagy biztos hogy valami más betegség?Nagyon szépen megköszönném a válaszaitokat és véleményt vagy tapasztalatot!
2009. jún. 3. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Minél előbb doki, ő biztosabbat tud mondani. Bár ultrahanggal még nem látszódik de egy vizsgálat azért jól jönne!
2009. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!