Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mentsruációm után 5 nappal...

Mentsruációm után 5 nappal (tegnap) csináltam tesztet és negatív lett, akkor az attól még jelenthet terhességet? Csak azért mert 20 nappal ezelött együtt voltam valakivel, és védekeztünk is gumival. És rá egy hétre jött meg a menzeszem.

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, nem jellemző. Aktus után 20 nappal már tényleg ki kellene mutatnia, még akkor is, ha csak aktus után több nappal fogantál meg. Pláne közben meg is jött...


Valószínűleg egyszerűen nem találtátok el a petét. Vérzés előtt egy héttel ez nem is csoda.

2009. aug. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szállj már le erről a témáról! Mindegy hányféleképpen teszed fel itt ezt a kérdést nem vagy terhes! Ne haragudj hogy ezt kérdezem, de te egyáltalán hány éves vagy, hogy ilyen tudadtlan vagy?!
2009. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem vagy terhes! Védekeztetek, menzid is volt, teszt is negatív.
2009. aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bocsi, tudatlan

(előző voltam)

2009. aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!