Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti 25 hetes terhesen elmennéte...

Ti 25 hetes terhesen elmennétek temetésre, az adott időjárási viszonyok között, vidékről vidékre,7 órás utazás, busszal, vonattal, átszállásokkal?

Figyelt kérdés
Visszafele már kocsival jönnék... A nagyanyámról lenne szó, de féltem a babát, hogy kifáradunk, megfázunk, és ha már a 25. hétig eljutottunk egészségesen, akkor már ezt a maradék kis időt nem akarom, félek kockáztatni. Illetve nem tudom, hogy mennyire kockázatos, más mennyire csinál/csinálna ilyet?
2012. febr. 13. 13:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

Szia! Én nem mennék a hejedben. Ezt mindenki megértheti!

Én ki sem bírtam volna azt a hosszu utat. Ha csak a pisilések jutnak eszembe. Ilyenkor meg , hogy hideg van még jobban kell. De ezt te tudod igazán, hogy mit bírsz és mit nem! És mennyire állt közel hozzád a nagymamád.

2012. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen elmennék, ha abból indulok ki, hogy nekem milyen a viszonyom a nagymamámmal. Nagyon rosszul érezném magam, ha nem lennék ott. Persze lehet, hogy neked nem volt olyan szoros a kapcsolat. Neked kell érezned, hogy, ha nem mész el, akkor nyugodt lesz-e majd a lelkiismereted. Ha minden rendben van a terhességeddel, akkor szerintem nincs benne semmi kockázat.
2012. febr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11-es a pisi miatt meggyőzött...a 7 óra rengeteg, pár órásat beválaltam anno (szintén temetés), de az a 3-4 óra is kellemetlen volt, hát még a duplája!
2012. febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia,a pisiléses dolgot tényleg át kell gondolni, a buszon nem tudsz pisilni, a vonaton még csak-csak, de ott sem elég tiszta a mosdó általában..

Egyébként szerintem még te sem vagy benne biztos, hogy menni akarsz a temetésre egyáltalán,mert akkor ki sem írtad volna a kérdést,ezt nem bántásból mondtam, de talán Te is azt érzed hogy nyűg lenne ez a hosszú út Nektek,és igazad van, majd ha jobb idő lesz szerintem akkor menjél.

2012. febr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, tegnap volt a temetés, és nem mentem el. Nem mondom, hogy nem voltam szomorú, de egyáltalán nem bántam meg. A vonatok késtek, hol itt, hol ott szakadt a hó, még kocsival is zűrös volt az út. Egyszerűen nem bírtam volna egyszerre az utat, a temetést, a tort egyszerre. Tuti, hogy történt volna valami, ha más nem az, hogy iszonyatosan kimerülök, és attól kinek lett volna jobb. Közel állt hozzám a nagymamám, de ha valami történt volna a babával, vagy a terhességemmel, azt nagyon nehezen bocsájtottam volna meg magamnak. A rokonok mind azt mondták, hogy ne menjek. Végül az utolsó pillanatban döntöttem így. Küldtem virágot, bedobták a sírba, itthon meggyújtottam egy gyertyát, és ha jó idő lesz, elmegyünk.
2012. febr. 16. 11:27
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem okosan döntöttél. Majd elmész ha jobb lesz az idő, ahogy írtad is és kimész a sírhoz. Én is ott szoktam beszélgetni nagymamámmal. El szoktam neki mesélni mi történt , meg, hogy nem láthatja a dédijét. Pedig annyira szerett volna egyet legalább.
2012. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm. Azt hiszem, így gyászolni, elbúcsúzni is méltóbbképpen tudtam, mintha teljesen kimerülve, átfázva "odaesek" a temetésre. Bocsánat a kifejezésért. Jobban rá tudtam hangolódni, időt meg odafigyelést szánni rá.
2012. febr. 16. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!