Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósan borultatok már ki...

Várandósan borultatok már ki teljesen? Fájt tőle a hasatok?

Figyelt kérdés
Én 14 hetes kismama vagyok és van két fiam. 3 és 5 évesek,nagyon elevenek voltak tegnap. Főleg a nagyobb, egész nap húzta az idegeimet és estére totál kiborított. Abszolút nem fogadott szót, kiborította a tányérjából a majonézes kenyeret a padlószőnyegre és még sorolhatnám.. A csúcs az volt,mikor a tűzhely fogantyúján akart csimpaszkodni. Na ekkor apa agya is elszállt és bezavarta a sarokba. Én mérgemben jól összeszidtam és mérgemben földhöz vágtam a tányért(műanyag). A gyereket nem bántottam, nem szoktam. Próbálom inkább összeszidni, bár néha lezavarnék neki egy fülest ilyen esetben, de ez nem megoldás,ezzel nem lesz jobb. Éreztem utána,hogy megfájdult a hasam,biztos nem tett ez jót neki. De aztán elmúlt ahogy lenyugodtam. Voltatok már ilyen helyzetben? Mit tesztek ilyenkor? Köszönöm,ha írtok eseteket, javaslatokat.

2012. febr. 13. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

èn nem vagyok kiakadós, de az elsöél is középidöben kiakadtam egysze rannyira hogy reszketös sírásban voltam, és most a másodiknál is.


szerintem a terehesség egy stress is egyben folymaatos aggódás a láthatalantól, és még ezer hormon így ne csoda.

2012. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 pánikrohamom volt a második babával várandósan, 20. hét körül. Végülis semmi baj nincs, nem lett, de iszonyú érzés volt, és én amúgy is rengeteget keményedtem, sok magnéziumot szedtem végig. Mit tettem? Hát próbáltam a picire koncentrálni, hogy elmúljon a remegés, figyeltem a mozgására (elvileg Te is érezheted már lassan), beszéltem hozzá, és a nagyon is magamhoz hívtam, hiába éppen miatta akadtam épp ki, de jólesett békülősen megölelgetni, összebújni, érezni a szeretetét.
2012. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A terhességem 20 héten annyira mérges lettem, hogy sokat gyalogoltam, nem tudom, ha nem gyaloglok mi lett volna, de így másnap a kórházban kötöttem ki. Szerencsére nem lett baj, de utána már semmi nem volt a régi. Akkor arra gondoltam kár volt mérges lenni nem érte meg. Te is vigyázz magatokra inkább igyál egy jó teát, számolj 10-ig.
2012. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem hasonlóan kiborít a 2.5 éves fiam,csak napi szinten csinálja ezeket a dolgokat.15 hetes vagyok.Totál lefáraszt,már a hasam annyira feszült,hogy néha alig birtam kiegyenesedni.Most Utrogestant,szedek,jobb most.
2012. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már én is így,szerintetek nagyon kihathat a babánkra ennyi stressz? 36 hetes km.
2012. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok a pánikrohamos. Hát nekem totál nyugodt, kedves, boldog babám van, a sírását nem ismerném meg 10 gyerek közül, mert alig hallottam még :) 10 hónapos.
2012. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!