Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok 37 hetes kismamák?

Hogy vagytok 37 hetes kismamák?

Figyelt kérdés
Mikorra vagytok kiírva, baba neme,neve, méretei mostanában, mennyit híztatok, hol fogtok szülni?
2012. febr. 13. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még csak 36 leszek holnaptól,de már nem igazán tudok aludni,3-4-szer megyek éjjel wc-re,forgolódom,és fájnak a csontjaim. Márc.15-re vagyok kiírva,fiú lesz,Dominik,méretét most nem tudom, jövő héten megyek uh-ra.6 kg-ot híztam,mert diétáznom kell terhességi cuki miatt. Szfváron szülök.Szóval jó lenne már túl lenni rajta:)
2012. febr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Atroposz ***** válasza:

37+2hk vagyok március 12-re vagyok kiírva.Bár szerintem 4-re kéne hogy legyek, de majd meglátjuk.Hasmenésem van gyakran ,kényelmetlen a fekvés ,sokat kell mászkálnom a városban és ez nagyon lefáraszt ,hetente 2x suliba járok :(

Elkezdtem szedni a hómeóbogyókat aztán meglátjuk.


És veled mi a helyzet? Kisfiú vagy kislány?

2012. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én jól vagyok köszönöm, már száll le a pocakom látszik is, a bébi teljesen befordult.aludni, ülni abszolút nem tudok. március 7re vagyok kiírva, de február végén meglesz. a kisfiam is hamarabb jött, most a kislányt is hamarabbra várom. nem irtatok méretet,nevet stb.
2012. febr. 14. 15:34
 4/4 Atroposz ***** válasza:
Lányom lesz,Izabel.3200gr Békéscsabán. 16 kg (első gyerek)
2012. febr. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!