Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsi kismamák, mit kell...

Pécsi kismamák, mit kell bevinni a babának magunkkal? Ugyan már 3éve szültem ott, de már nem emlékszem! Van itt 35 hetes pécsen szülő kismama, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én majdnem 3 hete szültem Pécsen, és ami a babának kell az pelenka és popsitörlő. Ha szeretnél, vihetsz be saját ruhát is neki, de akkor szólni kell, hogy a tied. Én vittem még textilpelust is, de nem nagyon kellett.

Boldog babavárást és könnyű szülést!

2012. jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pelenka és popsitörlő biztos, hogy kelleni fog. Pólyát, kisruhát és textilpelust kapsz ott. Mondjuk az én csajomon 2 napig ugyanaz a ruha volt, csak akkor adtak tisztát, amikor megkértem az egyik csecsemős nővért, hogy mutassa meg, hogyan kell fogni a babát fürdetéskor, és a fürdés után tették tiszta ruhába.


Csak egy infó: én egy péntek este szültem, és sajnos hétvégén nemigen pótolták az időközben elfogyott popsikrémet és a köldökcsonk tisztításához szükséges vattát, a páromat kellett kérnem, hogy hozzon be egy kis vattát, popsikenőcsöt meg más kórtermekből kértünk, ahol még volt felesleg. Persze hétfő reggelre adtak, ami kifogyott.

2012. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, és mennyi pelust vittetek be?
2012. jan. 20. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Napi 7 pelussal simán számolhatsz. Én egy bontatlan csomag newborn (2-5 kg) pelust vittem. Ezekben a csomagokban kb. 28-30 db szokott lenni. Ez arra az időre elég, amíg bent vagytok.
2012. jan. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3éve még nem kellett a babának bevinni pelust, hanem adtak.Ezt egyébként mondják előre és ki?
2012. jan. 22. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem a szülőszoba látogatáskor mondták, hogy vinni kell, és a védőnő is mondta

másfél éve született ott a lányom, és már akkor is vinni kellett pelust, mert bár ugyan adnak egy- egy darabot, de nem napi 6-7 darabot, arra nincs pénz


33hkm

2012. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!