Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan végzik a hüvelyi...

Hogyan végzik a hüvelyi ultrahangot?

Figyelt kérdés
mennyi folyadékot kell inni?köszi
2007. aug. 2. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy viszonylag vékony ultrahang-készüléket "dugnak fel" a hüvelybe, de ne aggódj nem fáj!

Folyadékot szerintem csak akkor kell inni, ha a hólyagodat vizsgálják, ha terhességet vizsgálnak vele, akkor mindegy, hogy ittál -e vagy sem!

2007. aug. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy műanyag érzékelőt vezetnek a hüvelybe (kb. olyan mint egy vibrátor-alakra, nagyságra).

A terhesség első heteiben célszerű több folyadékot inni, és a vizsgálat előtt ne menj el a WC-re. A telt hólyag viszonyítási alapnak kell.

2007. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ mit vizsgál. Nekem a peteérésemet nézte és én is telt hólyaggal mentem, de kizavart wc-re,mert úgy azt nem tudja rendesen megvizsgálni.
2007. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!