Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha vennék szívhangfigyelőt...

Ha vennék szívhangfigyelőt tényleg lehetne használni a 12. héttől? A has melyik részén kell ilyen korán használni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Én vettem a 20. hét környékén, amikor már éreztem a rúgásokat.

Azért akkor, mert úgy kb. tudtam merre "járhat" a lányom. Egyébként én általában bal oldalra raktam a hasam aljára, mert ott feküdt. De volt, hogy a köldökömnél találtam rá.


Egyébként saját tapasztalatom az, hogy megőrültem tőle! Szó szerint ... Teljesen kattant voltam, mikor hirtelen nem hallottam a szívverést.


Én lebeszélnélek róla! De te tudod..

2012. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem van, és a 16. héttől használtam, egész lenn a szőrös résznél :) kell használni, ahol a doki is vizsgált!
2012. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindket terhessegem elejen vettem, egyik babanal 14. heten probaltam ki eloszor, 2-3 probalkozas utan sikerult megtalalni, utana mar mindig, rutinosak voltu/nk.

Masodik babaval pedig a 13. heten probaltuk eloszor es megtalaltuk.

Egeszen lent, szemeremdomb folott bal vagy jobb oldalrol erdemes keresni, ne nyomd nagyon az erzekelot, csak tedd oda, finoman nyomd es pici mozdulatokkal inkabb csak szoget valtva keresd, ne huzogasd.

2012. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hol lehet beszerezni ilyet és kb. mennyiért? Én még csak most hallottam róla. Előnye? Miért fontos, hogy legyen? Vmit megelőzhet, vagy csak megnyugtat?
2012. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
8990.-ért láttam a Brendonba. De szerintem bababoltokba biztos van. Én megnyugtatás miatt veszem,mivel volt már egy vetélésem és elég parás vagyok. De azért is jó,mert még nem érezzük,de így már az apuka is részese lehet,nem mellékesen ha vannak nagyobb tesók. Nekem van már két fiam,igaz ők még nem tudják,majd a 12. heti UH után mondjuk el nekik. De majd így ők is hallhatják a kistesót. :D
2012. febr. 14. 18:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a 14 héttől hallottam csak, bár azt hiszem előtte rossz helyen kerestem. Olyankor még egészen lent, a bikinivonalnál kell keresni. De onnantól kezdve, hogy egyszer megvolt, mindig megtaláltam amikor kerestem. Nekünk nagyon bevált, megnyugtató, hogy bármikor lecsekkolhatom, hogy minden rendben van-e odabennt.

35 hkm

2012. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én is vettem 14hetesen. Én a teszveszen vásároltam 3800ft-ért+postaköltség. Én nagyon szeretem, mert legalább megnyugszom hogy minden rendben van a babával. 28hkm
2012. febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor még ráérek venni,mert úgy se biztos hogy hallanék valamit? Elég 14-5hetesen?
2012. febr. 15. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!