Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hetes kismama vagyok. Jövő...

15hetes kismama vagyok. Jövő héten megyek AFP vérvételre. És UH csak a 18.19. héten lesz, ezelőtt pedig 12hetesen voltam. Nem ritka ez az UH?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem! Ez a bevált szokás!
2012. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem előszőr 6 hetesen voltam utána a 12 hetesen most pedig majd a 18 hetesen. Szerintem ha nincs prbléma, akkor miért kéne minden hónapban menni? Egyébként meg a 22-24 héten elmegyünk 4D-re is. tehát az már eggyel több.:)

Jó persze nagyon jó lenne látni mindig a babát, de hát ez van.

2012. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem inkább sok, engem a dokim is mindig uh-oz és azt érzem, hogy állandóan csak világítva van szegényke. én nem tudom de én úgy vagyok vele, hogy a kötelező vizsgálatokat is annyira utálom, tudom hogy szükséges és az érdekem, és el is megyek mindenhova a terhesgondozásra is, de annyira utálom, hogy nincs olyan hét, hogy valami orvosi cucc ne lenne. Olyan jó volna pár hétig semmilyen orvosi helyre sem menni. Én nem vagyok félős abból a szempontból, hogy nem szoktam azon aggódni h vajon hogy van odabennn a baba, mert tudom h jól. A terhesség természetes dolog, természetes, hogy jól van a baba. Persze vannak szerencsétlenül járt kivételek, de én abból indulok ki, hogy én is jó vok, meg a baba is és örülök mikor nem kell mászkálni a vizsgálatokra.
2012. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha magándokihoz mész, ott sűrűbben van.

De tb-re csak 4 kötelező van, 12. heti, amire Te mész, meg 2 később.

2012. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem 4 uh-t csináltak, 12,18,32,36. héten
2012. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia,én is pont így vagyok ahogy te,hogy voltam a 12.hetes genetikán,utána március elején APF,és azt mondta a védőnőm,hogy annak az eredménye 1-1,5 hét,és azzal lehet menni majd a következő uh-ra.Én azért sajnálom,hogy nem lehet sűrűbben látni,pláne meg hogy most még nem is érzem,ezért lenne jó,mert ha már érezném gondolom akkor nyugodtabb lennék,de amúgy semmi problémám.
2012. febr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!