Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írországban vagyok kismama,...

Írországban vagyok kismama, az volna a kérdésem hogy Írországon belül hol tudok AFP szűrést és genetikai ultrahangot csináltatni? Eddig még nem bukkantam rá sehol.

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia én is itt lakom,és itt nem csinálnak AFP-t,genetika uh-t csinálnak 20-21hetesen.Én is haza mentem megcsináltatni.Max kérdezd meg a GP dokidat.
2009. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dublinban laksz??
2009. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En holnap megyek pont UH-ra 10 hetes vagyok!

A rotunda korhazzal szemben/DUBLINBAN/pontosan,van 1 lengyel medical center es ott van UH az biztos de hogy afp szurest csinalnak e nem tudom de szerintem biztos,nagyon profi a hely!A vizsgalat 35 euro az UH 100 euro.Ha bemegy adnak idopontot,eleg hamar.En ma voltam es holnap 13:20-ra mar kaptam is idopontot.

2009. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,gyanítottam hogy nincs de azért reménykedtem,hogy nem kell hazamenni ezért.

Amúgy corki vagyok.

2009. jún. 3. 22:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak nagyon megköszönném,ha a vizsgálat után megírná mi a helyzet,csinálnak-e AFP szűrést a lengyel medical centerben.Előre is köszönet.
2009. jún. 3. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia én vagyok az elsö válaszolo,én is Corki vagyok.

Sajnos ebben a városban tényleg nem csinálnak.

Ha van esetleg valami kérdésed irj nyugodtan priviben.

33hetes km.

2009. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2009. jún. 4. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!