Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » HAT hetes terhesen kismamanadrág?

HAT hetes terhesen kismamanadrág?

Figyelt kérdés
Írta tegnap valaki egy kérdésre válaszolva,hogy 6 hetesen már HÁROM kilót hízott és kismamanacit kellett vennie!Csak én szörnyülködök rajt ennyire?Szerintetek nem túlzás? És hájra kismamagatyát venni???
2012. febr. 15. 07:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Van egy ismerősöm, aki már a terhesség előtt is úgy nézett ki, mint egy 6 hónapos terhes. De tényleg. Aztán amikor kiderült, hogy babát vár, azonnal felvette a kismama ruhákat. Pedig akkor még ugyanaz a háj volt csak rajta, semmi több. De gondolom neki megnyugtató volt, hogy most már mondhatja, hogy a baba miatt nagy a hasa.

Én nem szörnyülködtem rajta, de azért megmosolyogtam. :)

2012. febr. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
A 3 kg sok, de az még nem háj! Valószínűleg neki az volt kényelmes a puffadástól és ha nem vastag alkat, akkor a felszedett pár kg-tól. Nincs ebben szörnyűlködni való.
2012. febr. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Nekem 7 hetesen már vennem kellett 1 kismama nadrágot mert annyira fel voltam fújódva,hogy egyszerűen nem értek be a nadrágjaim! :) Úgy néztem ki mint egy 15 hetes! :)

Én nem szörnyülködöm el rajta...

2012. febr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem is inkább a puffadás miatt kényelmes.

Ha én 3 kg-ot hízok, azért még fel tudom venni a nadrágjaim!

2012. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Én nagyon sovány voltam terhesség előtt, ezért amikor elkezdtem puffadni rögtön nem ért össze a nadrágom. Próbáltam először kigombolva hosszú pulcsival, de dolgozni menni úgy nem az igazi. Mivel gyerekek között dolgozom és sokat kellett hajolgatnom, guggolnom én is nagyon hamar vettem kismama nadrágot. Persze a pocakrészt még visszahajtottam, így más nem is látta, hogy kismama naci, csak nekem volt sokkal kényelmesebb. Jó, ez nem hat hetesen volt, de nem sokkal később.
2012. febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Én 15 hetes vagyok és eddig 4 kilót híztam. Nem is a kilókkal van a baj ilyenkor szerintem,hanem mint már írtátok,a puffadással.

Bár nekem most elég nagy a hasam a puffadás nélkül is.

Ja és a terhességemet 46 kilóval indítottam,tehát nem háj.

2012. febr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Első! Van egy unokahúgom,az csinálta ezt! Pár hetesen már kismamacucc,aztán mindenkinek azt mondta,hogy a doki is el volt ájulva mekkora babája lesz!!
2012. febr. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Kedves kérdező! Ne legyél rosszindulatú és ne szörnyülködj rajta! Én 8 hetes voltam és akkor azt tippelték, hogy 18-20 hetes vagyok.A puffadás miatt tényleg kényelmetlenek a rendes nadrágok.Miért nem oda írod le a véleményed?Inkább felteszel feleslegesen egy kérdést ami egy másik kérdés kötekedésére szolgál.....legközelebb válaszolj oda.....
2012. febr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Én 10 hetesen tettem el a régi nadrágjaimat, és vastag testnadrágokat hordok azóta hosszú pulcsival. Kaptam egy kismamanadrágot, de elég trampli vagyok benne. De -10 fokban nem kényeskedem, felveszem! Viszont tavaszra veszek egy 3/4-es kismamanacit.
2012. febr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

aztán meg leírod a véleményed és jó le vagy pontozva...

szép mondhatom...

2012. febr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!