Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátnőm 15,5 hetes terhes,...

A barátnőm 15,5 hetes terhes, belázasodott37,5-38 fok volt és tartós maradt a láza. A Védőnőt megkérdezte, hogy vehet-e be rubophent azt mondta a védőnő, hogy igen,2nap alatt 3tbl-t vett be. Ezzel árthat a babójának?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ártott,én 13 hetesen 4 nap alatt 6 szemet szedtem be,ne ijedjetek meg mindenki mást mond, de a paracetamol (mint a rubophen is) nem ártalmas,főleg nem ennyi.Nekem 3 orvos ajánlotta.Mi is nagyon jól vagyunk, 24 hetesek jelenleg,nem lesz baj ,ne félj.Boldog babavárást nektek!
2008. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a gyors, és megnyugtató válaszokat:)

Neked is boldog babavárást!

2008. ápr. 7. 18:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, paracetamol tartalmú gyógyszereket szabad szedni. A lázat pedig mielőbb csillapítani kell, az árthat a babának.

Jobbulást!

2008. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!