Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem kioktatást szeretnék,tudom,hogy hibáztunk a barátommal.Tanácsot szeretnék,hogy hogyan mondjam el anyának,hogy terhes vagyok.


Légyszi tényleg csak olyanok válaszoljanak,akik normális választ tudnak adni,ne kezdjetek el szidni.


2012. febr. 15. 17:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok.


Az új infók fejében én azt mondom,hogy először is a barátodnak mondd el,joga van tudni és neki is döntést hozni,elvégre ez az ő életét is megváltoztatja.Sztem ketten álljatok anyukád elé,úgy látná,hogy tényleg komoly a dolog és a barátod támogatni fog.

Ne félj,anyukád szeret attól,mert veszekszetek.Én is rengeteget veszekedtem a saját anyámmal,de amikor megtudta,hogy unokája lesz,nagyon örült (bár igaz,én 25 évesen lettem terhes).Szerintem anyukád a kezdeti sokk után meg fog enyhülni,de azért kérdezd meg,hogy ő mit szól ahhoz,hogy megszeretnéd/szeretnétek tartani a babát.

Biztosan nehéz lesz,de csak tőled függ,hogy mennyire.

Sok sikert!



off:

Igaz,hogy nem a pénz a fontos,de ha mondjuk minimálbérből élnének egy másfél szobás lakásban,akkor kicsit nehezebb lenne a pici felnevelése,nem gondolod,kedves 18.02?

Oké,hogy felelőtlen volt,ez tény,de most már kár ezen

lovagolni és nem is a mi dolgunk véleményezni a kérdezőt,gondolom nem ezért jött ide.

2012. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Először mérges lesz, dühös, de gyorsan elszáll majd a dühe és azon lesz, hogyan segítsen neked.

16hkm

2012. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Fő az őszinteség! Mond el neki az igazat,hogy mi történt és kérd a segítségét! Ennél jobbat nem tehetsz!
2012. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és lemaradt: Bármit is mond ne vedd sértésnek,hidd el a javadat akarja...
2012. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
kérj egy perc figyelmet és mond el köntörfalazás nélkül, én így tettem 18 évesen és nem maradt meg a baba, mert azt mondta ő nem fogja felnevelni, nekem mindenem a gyerek, de beláttam nem ilyen életet szeretnék neki és magamnak sem, az akkori párommal még 4 évig együtt voltunk, nem lettem mégegyszer terhes. Most 28 éves vagyok, van egy 2 éves lányom, párom, munkám (jól keresek), lakás, autó, és egy 10 hetes pocaklakó, aki az édes testvére lesz az én kicsi lányomnak. Én így döntöttem és akkor nagyon fájt, most is eszembe jut, de így a legjobb az én kis drágáimnak. Gondold át alaposan!!!
2012. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Először mindenképp a barátodnak mondd el!

Utána álljatok a szüleid elé, ültessétek le őket (ebből már úgyis sejteni fogják), és köntörfalazás nélkül, őszintén mondjátok el.

Először biztos kiabálni fognak, kiakadnak, mindenfélét a fejetekhez vágnak, de ez idő alatt is légy nyugodt, semmiképp ne kezdj el vitatkozni velük.

Pár óra alatt biztosan lehiggadnak, és akkor átbeszélhetitek a jövőt normálisan.

Tervekkel, de ne tényekkel állj eléjük. Gondold végig, mit hogyan képzelsz el, de kérd a tanácsukat is amellett, hogy te mit szeretnél.

A pénz nem minden.

Az, hogy a barátod szülei gazdagok, még édeskevés egy gyerek neveléséhez.


20N/ 5 éves kisfiú és 26 hetes pocaklakó anyukája

2012. febr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
kellemetlen helyzet... én fejbelőném magam! (de ez én vagyok hogy te mit teszel az a te döntésed...)
2012. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sikerült elmondani? hogyan fogadták? megtartod?:S ha még nézed, engem érdekelne.
2012. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez nekem is sokat segített, köszi. :)
2020. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!