Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi szerű görcsök egyfolytáb...

Mensi szerű görcsök egyfolytában, ma voltam dokinál, mióta hazaértem azóta görcsölök, mgb 6 ot mondta hogy szedjek, de nincs itthon, csak holnap tudok elmenni venni, panadolt bevehetek? 31 hkm

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 17:54
 1/4 anonim válasza:
Nekem ilyen fájdalmakra a sima fájdalomcsillapító is szokott használni, bár ez gondolom emberfüggő, de szerintem nyugodtan vedd be.
2012. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
panadolban paracetamol van, azt lehet szedni, de nem a görcsoldásról híres, és a javasolt adagot nem szabad túllépni! próbálj magnéziumot szerezni valahogy, akár szomszédtól stb.
2012. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ülj bele egy kád meleg (nem forró!) vízbe. Az is oldja a görcsöket. Utána feküdj le meleg takaró alá és reggelig fel se kelj. Sok-sok pihi!
2012. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sziasztok, köszi a válaszokat, beleültem meleg vízbe nem hatott, kórház lett a vége sajnos. De semmi fájást nem mutatott a ctg hála az égnek, tegnap hazaengedtek
2012. febr. 21. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!