Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen mennétek először...

Hány hetesen mennétek először orvoshoz?

Figyelt kérdés
Még a 5+4 hetes vagyok. Van aki azt mondja 12. hétig ne menjek, ne piszkáljanak. Más pedig azt, hogy minél előbb lássák jó helyen van-e. (Volt 1 vetélésem, aminek a szövettana úgy jött vissza, hogy talán méhen kívüli volt. Akkor az UH sem látta előtte héten.) Az orvosom jövő hétfőre hívott UH-ra. Ti elmennétek, vagy várjak még?
2012. febr. 16. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igen menj el.
2012. febr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék. Nekem missed ab-om volt, ezért az első terhességemnél alig bírtam kivárni, hogy 6 hetes legyek, és rohantam az orvoshoz. Minden rendben volt a babával. Most várom a másodikat, szintén 6 hetesen voltam először dokinál, aztán 10 hetesen rendelt vissza. Most voltam a 12 hetes UH-n, minden rendben van.

Én egy kicsit parás vagyok, talán érthető is, ezért jobban szeretem rendszeresen megvizsgáltatni magam. Nem is igazán értem, miért "ne piszkáljanak"? Az UH nem árt a babának. A te esetben pláne nem árt óvatosnak lenni.

2012. febr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj nyugodtan, ha még nem lesz szívhang úgyis visszahív!

Nem tudom ki az az okos, aki azt tanácsolta, hogy ne menj 12. hétig, de nagy hülyeséget mondott.

2012. febr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Ezt nem szabad halogatni.Már csak a megnyugvás érdekében.Nekem 3 gyermekem van.Ahogy megtudtam(teszt alapján),hogy babát várok azonnal mentem dokihoz.És most még csak uh-val fog megnézni!!!
2012. febr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, menj ez ne is legyen kérdés.
2012. febr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Természetesen menj el, főleg az előzmények miatt, meg ha már a dokiddal is konzultáltál. Egyébként normál körülmények között is érdemes még a 12. hét előtt (szerintem).
2012. febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, hisz a 12 hetes vizsgálatokra, beutaló szükséges, megkapod a terhes kiskönyved...
2012. febr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én 7+2 naposan voltam először,direkt!

mert akkora már biztos van szívhang!

2012. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj el mindenképp! Én 5+3 hetesen voltam, nem akartam olyan korán menni, de első baba, és görcsölgettem! azért mentem, mert nem voltam benne biztos, hogy ez a görcsölés (nagyon nem volt kellemes) normális-e! Persze minden rendben volt, még csak petezsákot látott, de azt már tudtuk, hogy jó helyen van! 7 hetesen mentem vissza újra, akkor már volt szívhang! Boldog babavárást! Vigyázz magatokra! 18 hkm
2012. febr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!