Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » X. Kerületben a Bajcsy kórházb...

X. Kerületben a Bajcsy kórházban meddig tart az NST vizsgálat? Bejöhet velem aki elkisér mondjuk a párom vagy anyukám?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Velem mindig bejöhetett a párom, anyukám is volt egyszer. Nekem fogadott szülésznőm volt, de sztem ez nem számít, akkor is bemehet talán, ha nem fogadott szülésznőd van. Nekem sokszor a vajúdóban csinálta, ha üres volt. Ott azért nagyon kényelmes a fotel, azt sem bántam, hogy nem nagyon mozoghattam.

Amúgy min. 20 perc, de rajtam volt néha 40 percig is. Bár én ikres voltam és néha nehéz volt minkét babát megtalálni, azért is.

2012. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is érdekelne, mert nemsokára megyek, bár ha ott csinálják ahol leveszik a vért, nem biztos, h megengedik, h bemenjen veled vki.
2012. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem bemehet! Én ott is voltam NST-n, ahol a vért veszik le, párom is bent volt, meg a mellette lévő ajtónál is, ott is bent lehetett a párom, anyukám!
2012. febr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!