Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » KISMAMÁK, nagyon pattanásos...

KISMAMÁK, nagyon pattanásos bőrre mit használtok? SOS

Figyelt kérdés
Sajnos nem az a terhes vagyok, akinek ragyog a bőre,régen volt egy benziol peroxidos krémem, amit ugye most nem használhatok már, viszont előjöttek a pattanások elég sok van belőlük, gyulladtak, vörösek, nem nyomkodom, teafaolajjal kenegetem,radirozom (kicsi javulás már van, de újra előjönnek) ha valakinek van egy jó tippe, szívesen veszem! ez a hormonok miatt lehet? 10.hetes km.
2012. febr. 16. 10:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Schüssler féle sók közül: Gyulladt pattanásokra Natrium phosphoricum.GYógyszertárban beszerezhető, és nem drága. Terhesen is szedhető. Én a striák ellen is meg a fogaimra is Schüssler sókat ettem.
2012. febr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem a hátam a legrondább, szerencsére azt legalább elég ritkán látom :))). Viszont azok nagyon csúnyán begyulladnak és hatalmasak... Oriflame-es holt tengeri ásványos bőrradír sokat segít rajtuk, meg a nyakamon, mellemen is. Az arcomra meg az alap zöld Garnier lemosót, tonikot meg miss sporty tiniknek való antibakteriális alapozót kenek, ami szó szerint ápol és eltakar. Azt pedig nem is tudom eldönteni, hogy melyik volt rosszabb, 2 éve a lány babámmal vagy most a fiú babával. Sztem sokkal inkább alkat kérdése, mint hogy a baba neme befolyásolja.
2012. febr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!