Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10+2 hetes vagyok. Ultrahangon...

10+2 hetes vagyok. Ultrahangon csak 6+5 hetesen voltam. Szeretnék még elmenni a 12 hetes uh előtt, de akkor már 11 hetes lennék, mire eljutnék. Lehet egy hét különbséggel uh-ot csináltatni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 11:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Úgy félek, hogy valami nincs rendben, ugyanis eddig a terhesség alatt nem is nagyon voltak "rossz" tüneteim. Se rosszul nem voltam, se semmi.
2009. jún. 4. 11:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, lehetne akár minden héten is uh-t csináltatni, de felesleges. A tünetek miatt ne aggódj, nekem se volt semmi eddig a mellfeszülésen kívül, de már az is megszűnt. Én is nagyon aggódtam, mert nekem ráadásul volt már egy spontán vetélésem is, ami szintén tünetek nélkül zajlott, de szerencsére most minden rendben. Én a 6. héten voltam először uh-n, akkor még nem volt szívhang, ezért a 9. héten visszarendeltek és legközelebb én is csak a 12. héten mentem. Szóval a tünetek hiánya miatt tényleg ne izgulj, ez csak nekünk jó, hogy megússzuk a hányós stb. időszakot, így sokkal kellemesebb a babavárás! :)

Sok boldogságot nektek!

14+2 kismama

2009. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Örülj,hogy nincs tüneted!De még lehet!Nem egy kismamát ismerek,akik a 12.hét után voltak rosszul.Jön a nyár,azt sem tudhatod,hogy jó v. rossz hatással lesz rád.Engem elkerültek a tünetek,most vagyok 23 hetes,de eddig csak kétszer fájt a fejem,és ennyi.A 12.hétig csak mellfeszülés volt.Én azt mondom,ha nincs semmi gondod,akkor felesleges 11 hetesen fizetned uh-ért,amikor 12 hetesen úgyis kell menned a kötelezőre.11 hetesen még a nemét sem tudod meg,de 12 hetesen már mutathatja.a 12 heti uh után pedig csak a 18-20.hét között van kötelező uh,az pedig még hosszabb idő,én a helyedben akkor félidőben iktatnék be egy fizetőset (én így csináltam)

Tudom hogy rossz érzés,mert még nem érzed mocorogni,de hidd el,jól van a kisbabád,ha baj lenne,éreznéd.

2009. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!