Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg kell mondanom a munkahelye...

Pető Vivien kérdése:

Meg kell mondanom a munkahelyemen, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Megszűnt a munkaviszonyom. 2 hónap viszont kell ahhoz hogy meg legyen az egy éves munkaviszonyom. Holnap megyek állásinterjúra, meg kell mondanom, hogy terhes vagyok? 27 hetes vagyok most március április még tudnék dolgozni.
2012. febr. 16. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 27. hetes terhességet le sem lehet tagadni...
2012. febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha fizetsz is érte jelentsd be magad valami ismerőshöz. ha véletlenül korábban jön a baba megszívod. közben kereshetsz munkát. de kérdem én, hogyan tudod letagadni 27 hetesen?
2012. febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Még ha nem is látszik a pocakod és felvesznek utána viszont simán kirúghatnak egyik-napról a másikra az eltitkolt terhességed miatt!!!
2012. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap próbaidö alatt bármikor kirughatnak kérdés nélkül.
2012. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nincs olyan ismerősöm aki bejelentene..pedig fizetnék érte.

Sose voltam vékony igy ha valaki ismerem de nem tudja, hogy babát várok az nem veszi észre (1kgt hiztam)

2012. febr. 16. 12:54
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az eltitkolt terhessége miatt, hanem mert a próbaidő alatt (min. 3 hónap) bármelyik fél, bármikor, indoklás nélkül felbonthatja a szerződést.

Ha csak pár hetes lennél, azt mondanám, hogy tereld a témát, de ezt már elkerülni sem tudod. Én azt csinálnám, hogy ha rákérdeznek ha nem, megmondanám, hogy igen, állapotos vagyok, de köszönöm szépen jól vagyok, a szülésig mindenképpen szeretnék dolgozni. De tudnod kell, hogy esélye, hogy felvesznek, nagyon kevés. Nem hiszem, hogy pár hónap múlva újra szeretnének embert felvenni.

2012. febr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Telemarketinges cég szóval elég sűrűn van felvétel és elég sűrűn cserélődnek az emberek...talán ha elmondom felvesznek...
2012. febr. 16. 12:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Telemarketingre szerintem felvesznek így is, hogy terhes vagy, mert ott tényleg cserélődnek az emberek. De mindenképpen elmondanám, mert ha látszik, ha nem egy terhesség következményekkel jár a munkáltatóra nézve, és most a végén nő sokat a has, úgyis kiderül és kirúgnak, akkor azzal sem vagy előrébb. Ha őszinte vagy talán megértik és még jól is jársz, mert tudsz végig dolgozni, és meglesz a 2 hónapod.3 hónapnál többre szerintem nem fognak felvenni, mert ugye a munkaviszonyod megmarad, ha elmész tgyásra, az nem éri meg nekik. Ha tényleg csak 2 hónap kell, lehet, hogy meg tudod beszélni velük.
2012. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Akivel beszélek és normális akkor eltudjuk talán intézni, de ha nem az, akkor nem tudom mit tegyek...

A telefonba normális volt nagyon, remélem hogy sikerül...

2012. febr. 16. 13:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti nem fognak felvenni. Kizárt. Annyi a jelentkező mindenhová, akkor meg nem egy 5 hónapos terhest vesznek fel, az emberség meg manapság ritka:(
2012. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!