Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang alapján az AC...

Ultrahang alapján az AC érték/pocak körfogat/2 héttel kisebb a kisbabámnak. Volt másnak is ilyen nem lett gond belőle?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 16:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a többi érték teljesen jó, sőt van amelyik 2 héttel nagyobb is.Nem tudom, a pocakja miért lehet kisebb...
2012. febr. 16. 16:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A combcsontjs mindig normál volt, a fejecskéje ált. 2 héttel nagyobb, a pocakja pedig mindig 2-4 héttel kisebb. 40. héten 3350g 51cm-rel született, tök arányos gyönyörű kisfiú! Nyugi, minden rendben, nem egyszerre nő mindenük és különben sem szentírás az átlagos érték, mellesleg miliméterekről beszélünk...
2012. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nálunk minden érték2 héttel nagyobb,csak a pocakja kisebb 2 héttel!


A dokink ennyit mondott erre,hogy hosszú baba lesz mint a nővére,de vékonyabb!

A lányom 61 cm-vel és 3950 grammal született!

Én nem bánom,ha nem lesz ekkora a súlya!

2012. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Éppen most akartam kiírni ezt a kérdést! Kedden voltam uh-on azóta tiszta ideg vagyok! Azért mentem mert szerintem pici a babuci, és ott azt mondták, hogy 2120 g, minden értéke ok, de az AC 32 hetesnek felel meg. Akkor voltam 34 hetes, vagyis több mint 2 héttel le van maradva. Azt mondta 2 hét múlva vissza kell mennem, megnézni fejlődik-e a baba rendesen. Azóta marhára félek. Remélem minden ok lesz, de ahogy olvasom másnak is volt így. Te hány hetes avgy?
2012. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. A kisfiam adatai 31+3 naposan ezek voltak:

BPD: 82 mm (kalkulátor szerint 33,3 hét)

AC: 258 mm (29,7 hét)

FL: 60 mm (31,1 hét)

Súlybecslés: 1733 g

Szóval kedves utolsó, Te se idegeskedj emiatt. Én a végén (5 hétig) szoros kórházi megfigyelés alatt voltam több probléma miatt és volt olyan hét, hogy szinte semmit nem hízott, meg olyan is, hogy fél kilót. Nem egyformán és egyforma ütemben nőnek. És látod, teljesen átlagos méretű babám lett.

2012. febr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Ezek a dolgok félig-meddig jóslások. A (szuper) védőnőm mondta, hogy ha valamit nem tökéletes szögben mérnek és egy millimétert elcsúszik a mérés, akkor már kilókat (!) tudnak tévedni: a valóstól vagy plusz egy kiló, vagy mínusz - simán kijöhet.

Kórházi szobatársamnak a szülés napján azt mondták, kb. 3 kilós babát fog világra hozni. Elakadt a pici, majd vákuummal megszületett és 4200 volt!

Vannak dolgok, amiket csak a jó Isten tud és szerintem ez így van jól. :)

2012. febr. 17. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

32 hetes vagyok, és azm ac 30 hetesnek felelt meg.Engem is visszarandeltek, de most,hogy ennyi ilyet olvasok, már nem félek annyira...

Én úgy érzem, hogy minden rendben, és ezt próbálom magamban szugerálni:)

Kedves sorstársam, majd írd meg, hogy mit mondtak két hét múlva, én is írok!

2012. febr. 17. 08:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Ok, írok majd!
2012. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!