Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkorának kellene lennie egy...

Mekkorának kellene lennie egy 16 hetes pocaknak?

Figyelt kérdés

első babát várom, és nem igazán tudom, hogy mekkora ilyenkor egy pocak.

Ha írtok, vagy küldtök képet (ami jobb) akkor legalább össze tudom hasonlítani a sajátommal :)


köszi előre is



2012. febr. 13. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Képet nem tudok most küldeni, de 16 hetesen nekem olyan kis "helyes" pocakom volt. Kicsi, de látható. A saját nadrágjaim már nem jöttek fel. A barátnőmnek meg 20 hetesen sem látszott, hogy terhes. Nem tudom, hogy csinálta.
2012. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát én átlag kinézetű vagyok de nem az a nagyon vékony inkább husis:) de nem duci :) 74 kg vagyok 170 cm-rel

én és anyukám látunk rajtam valamit, de néha ugy érzem mintha csak hájas lennék pocak környéken

:)

viszont érzem hogy mocorog, a doki azt mondta 2 hete hogy lassan elkezd látszódni, de én nem vettem észre semmit :S

viszont a nadrágjaim többsége combban jó, de derékban már mintha szórítana

2012. febr. 13. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:
ez alkat függö. elsö terhességem 20.-ik hétig nem igazán látszódott,a baba mélyen hátsó falon teljesen lent volt kb.majd be pisiltem mikor megmozdult. a mostaninál meg 14 hetesen hasam volt látszódott a babadolog. a huszadik hétre elég nagy hasam lett. most 37 hetesen lassan, akkora a hasam mint kisfiammal amikor megszültem. magadhoz hasonlítsd,ne máshoz. ha vékony vagy hamarabb feltünik,mint nálam is, ha vaskosabb akkor persze van helye késöbb fog látszódni.de a huszadik hét körül már elég nyilvánvalü szokott lenni a terhesség.
2012. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi:)


és amugy az teljesen normális, ha néha fél óránként néha óránként kell pisilnem?

esténként félórás is szokott lenni napközben meg van hogy 2-3 órán keresztül nem is kell?

2012. febr. 13. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:
A 20. hétig még én magam se láttam hogy bármit is változott volna az alakom.
2012. febr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első babánál szinte nem is látszott még,másodiknál viszont már akkora volt mint elsőnél a 6ik hónapban.
2012. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

én néha ugy érzem tök nagy, de amikor megnézem a tükörben akkor meg nem látok semmit :S anyukám azt mondta már látszik, de a tükörben nem látom :S

2012. febr. 19. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!