Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 óra mulva indulok a dokihoz...

1 óra mulva indulok a dokihoz UH-ra annyira izgulok,10 hetes vagyok. Nagyon félek mert már 2 babámat elveszitettem és az elsot UH-on mondták, hogy nem él?

Figyelt kérdés
Tunetem nem sok van csak a has szurka fájás ennyi?
2009. jún. 4. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:

POZITÍV gondolkodás! Nekem is fájdogált, szúrkált a hasam (kb. a 17-18. hétig).

Elhiszem, hogy félsz, én is rettegtem minden UH előtt. Most már érzem mozogni, ez nagyon megnyugtató, neked is eljön ez az idő! 21 hetes KM

2009. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, gondolj arra, hogy 10 hetesen már kezecskéket lábacskákat fogsz látni.

Addig is nézegesd ezt:

[link]

2009. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy ezt: [link]
2009. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor az UH-n mondták, hogy nincs babád, akkor a petezsák volt üres, vagy nem találtak semmit? Ne haragudj, hogy ilyet kérdezek, csak én tegnap voltam UH-n, és a doki elösször nem is találta meg, és már teljesen ki voltam akadva, mire meglett, de még nem volt szívhang, és most 2 hét múlva kell mennem újra. Mindig attól rettegek, hogy eltűnik, vagy felszívódik. Ja én még csak 6+3 hetes vagyok, és egy hete látta az UH-n. Ez nagyon borzasztó, hogy mindig retteg az ember, de próbálj megnyugodni. Biztosan minden rendben lesz. Majd írjd meg, hogy mi volt.
2009. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Minden rendben lesz! POZITÍV GONDOLKODÁS!!! Gondolok Rátok!

Majd írj. :)

2009. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én ezt láttem 10+3 hetesen!Nagyon ari kép!Akkor volt 3.65 cm a kisfiam.Remélem Te is hasonló képet kapsz majd!:))


23hetes pocis

2009. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én ezt láttem 10+3 hetesen!Nagyon ari kép!Akkor volt 3.65 cm a kisfiam.Remélem Te is hasonló képet kapsz majd!:))

[link]

23hetes pocis

2009. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmi pánik!Mondom én,aki már egy misseden van túl.

Úgysem tudsz mit tenni a természet ellen,ezért csak a pozitív gondolkodással tudod befolyásolni az életet!

Írd meg mi volt a dokinál!

2009. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

jaaaj nagyon boldog vagyok minden rendben volt,csak ugy kalimpált a kis kezével-lábával.34,86mm a kis drágám!

Mindenkinek nagyon boldog babavárást kivanunk!

2009. jún. 4. 17:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok!!! :)

Megkérdezhetem, hogy mikor volt az utolsó menszid, hogy 10 hetes vagy? Te vagy 10 hetes vagy a baba? Mert én is kb annyi vagyok.

2009. jún. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!