Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen elveszítettem a...

12 hetesen elveszítettem a babámat. Miért nem írt fel az orvos sárgatest hormont (Utrogestan, Duphastan)? Járt így más is? Adott rá elfogadható magyarázatot az orvos?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 12:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Sajnalom.Biztos hogy ez volt az ok?a sargatestelegtelenseg miatti vetelesek hamarabb szoktak bekovetkezni.
2011. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom az okot sajnos. Szombaton történt és azóta a dokimat nem is láttam. 10 hetesen kezdtem vérezni, akkor még volt szívhangja. Azt mondta, hogy csak valami banális dolog miatt vérzek, pl. hogy emelgetem a 15 hónapos kisfiamat. csak Rutascorbint írt fel. Most kicsit úgy érzem nem tett meg mindent.
2011. máj. 19. 12:38
 3/21 anonim ***** válasza:
Bizony. Nem biztos, hogy az volt az oka. Nekem amiatt volt, és a 6. héten vetéltem el többször is, ezért kaptam gyógyszert. A sárgatestnek pont az elején van jelentősége, amíg a placenta ki nem alakul. Valószínű magzati okból történt nálad. Nagyon sajnálom :(
2011. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Sajnos a 10 héten a vizsgálat után néhány nappal el is halt. Másfél hétig hordtam még úgy, hogy azt hittem él. Akkor a mérete ugyanakkora volt, mint a 10. héten.


Az első vetélésed után az orvosod egyből felírta a hormont a terhesség elején?

Sikerült végül megszületnie a babátoknak?

2011. máj. 19. 12:44
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem, az második után csinált hormonvizsgálatot, ami kimutatta. Még nem született meg, de túl vagyunk a felén. :)
2011. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy összejött! : )


Az bosszant, hogy milyen kevésen múlik egy élet. Egy hormonvizsgálat!


Szerintem én a következő babával kikönyörgöm az orvostól valahogy a vizsgálatot. Ezt a borzalmat nem szeretném kétszer átélni.

2011. máj. 19. 12:50
 7/21 anonim ***** válasza:
Így van, csak egy vérvétel. Én mondjuk sejtettem a tünetek alapján, hogy ez a gondom, így mondtam is neki. De ehhez jó doki kell. Sok sikert!
2011. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked pedig gondnélküli boldog babavárást!
2011. máj. 19. 13:02
 9/21 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, csak én már a 6. héttől vérezgettem és nem adott rá semmit az orvos. A 10. héten már nem volt szívhangja. Másik orvos szerint progeszteronhiány lehetett az oka. Orvost cseréltem.
2011. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem kérdeztél rá az orvosra, hogy miért nem írt fel semmit, vagy fektetett be a kórházba kivizsgálásra?


Én a kontrollon azért rákérdezek.

2011. máj. 19. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!