Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hónapja elveszítettem a...

Két hónapja elveszítettem a babámat, most egy hete megint két vonalka volt a terhességi teszten. Nagyon várjuk a picit, de félek is. Lehet baj abból, hogy alig 2 hónap telt el a vetélés és a mostani terhességem között?

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:

NEM!

Én is így jártam a 3 hónap el sem telt és véletlenül terhes lettem. Kétségbe esve hívtam a dokit, aki megnyugtatott, hogy semmi baj ha így spontán terhes lesz valaki az nem baj. Nyilván a szervezet felkészült rá ha teherbe tudtál esni. Én most 8 hetes vagyok és jól érzem magam. Ne izgulj, nem lesz baj!

2008. aug. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! A barátnőm is elvesztette sajnos a babáját, majd szintén 2 hónap múlva terhes lett. Most 29 hetes, úgyhogy nyugi. Próbálj nem aggódni, tudom, hogy nem könnyű, de nem tesz jót állítólag, bár én ezt a 23 hetet végigparáztam, idegeskedtem. Az én barátnőm annak idején azt mondta, hogy ez a baba ugyanaz, mint amelyik elment, és ha valaki ennyire akarja őket szülőknek, akkor nem lehet most már semmi baj. Drukkolok, hogy így legyen, és gratulálok.
2008. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon erősen elkezdtem görcsölni, és vérezni, most megyek a dokihoz.

Reménykedek...

2008. aug. 4. 10:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj, drukkolok, hogy megmaradjon a babó, majd írd meg mi volt!
2008. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pihenésre intett az orvos, és egy hét múlva kontroll... ill azonnal menjek vissza ha erősebbé válna...

Minden a csöppségen múlik, akar e maradni

2008. aug. 4. 11:43
 6/7 anonim ***** válasza:
én is veszités után 6 héttel estem teherbe és vérzésem is volt az elején nem szabad emelnem ,meleg vizbe ülnöm.3x2 utrogestant szedek és minden rendben van a babával most 21 hetesek vagyunk :-))).kitartást és boldog babavárást kivánok!!!!!!!!!!!!!!!
2008. aug. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak aki írtak, és gratulálok minden kismamának, akinek megmaradt a babája. Sajnos nem voltam ilyen szerencsés...
2008. aug. 6. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!