Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egyáltalán nincs étvágyam...

Ha egyáltalán nincs étvágyam és nem esik jól semmi étel akkor erőltessem magamra?

Figyelt kérdés

5-6 hetes terhes vagyok.Lesz elég táplálék a babának?

Mert én már fogyni kezdtem.


2012. febr. 17. 04:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első 3 hónapban 3 kilót fogytam!Nyugi, nincs semmi baj.Én szinte semmit nem tudtam enni.Kb 2 hónapokig csak HT kekszen éltem, meg egy kis zöldségen, mert ha húsra gondoltam már öklendeztem.Aztán beindult az étvágyam.Hallgass a szervezetedre, az nem hazudik! :) Én szettem terhes vitamint is, de ha nem akarod nem muszáj.Teljesen egészséges szépséges babám született, pedig rengeteget voltam rosszul.Én 3450grammos babát szültem, egy ismerősöm még ennél durvább tünetekkel pedig majdnem 5 kilós babát szült.Hidd el a magzatod elveszi ami neki kell.. :)

Boldog baba várást! :)

2012. febr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp voltam, 3 hétig csak pirítóst és egy kis héjában sült krumplit tudtam magamba erőltetni. Terhesvitamint szedek, most már kezd megjönni az étvágyam, de pl a hús gondolatától is rosszul vagyok (pedig húsimádó voltam).
2012. febr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt egyél, amit éppen megkívánsz. Én az első hónapban rengeteg barackot ettem, kakaót és egy kis vajas kenyeret. Egy falattal sem tudtam többet enni, mint amennyi jólesett. De ha 1 liter kakaót kívántam, akkor azt mind megittam. Így én nem fogytam semmit.
2012. febr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd, én kiflit ettem és tejet itam kb. 3 hétig, majd a tejet is elhagytam, mert már nem esett jól. Mostanában kezdek mér főtt kajákat is enni.
2012. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!