Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikresek! Mennyien vagyunk itt...

Ikresek! Mennyien vagyunk itt az oldalon?

Figyelt kérdés

Egyre több ikres választ és válaszolót találok, kíváncsi lettem mennyien vagyunk. Már az egyéb témában feltettem a kérdést, de csak már babázók jelentkeztek, kíváncsi vagyok hányan várnak még ikerbabákat. Ha van kedvetek, írjatok, mennyi idősek vagytok, hogy vagytok, természetes úton vagy segítséggel lettek e a babák?



http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


2012. febr. 17. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én holnap leszek 15 hetes, aug 11-re várjuk a 2 picurkát. 2. lombikra sikerült (első méhen kívüli lett).

Jól vagyok köszönöm, tipikus tünetem enm si volt, esetleg a fáradtság. Lombik után pár napot otthon volta (2-t), azóta dolgozom.

2012. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az én fiaim aug 13-án születtek.:-) Meddig fogsz dolgozni? Vigyázz magatokra!
2012. febr. 17. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én még csak a 8. hétben vagyok, és a múlt héten az első vizsgálaton derült ki, hogy ketten vannak odabent.. Két petéjűek, de az orvos szerint a kisebb baba még felszívódhat a nagy szikhólyagja miatt. Szerinte ez két hét múlva eldől(het), akkor hívott újra. Viszont mivel mindkettőjükben volt már jó szívműködés, ezért azt mondta, van remény. Viszont a család most nagy frászban van, mert van már egy két éves "minitornádó" kisfiúnk, aki mellé az ikrek lehetősége először ijesztően hangzott.:) Egyébként az eset furcsasága, hogy míg a kisfiúnk anno egy vetélés, majd hosszú meddőségi kezelés után jött csak össze, ők most spontán, elsőre! Igaz, mindkettőnk családjában vannak ikrek a felmenők között, de azért igencsak meglepődtünk. Ami a rosszulléteket illeti, most egész napos émelygéseim vannak, fáradtabb és hisztisebb vagyok.:) Kíváncsi leszek, mi lesz ebből...
2012. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Halk Gratula Neked is! Az én (1,5 éves) fiaimnak is van egy 21 hónappal idősebb nővérük. Nem mondom hogy könnyű, de minden megoldható amit akar az ember. Te is vigyázz magatokra!
2012. febr. 17. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem tudom, úgy tervezem április közepéig, ha nem bírom hamarabb eljövök.
2012. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap voltak 1 évesek az ikerfiaim. Kétpetéjűek, természetes úton fogantak. Nagyon boldog 40. hetem volt velük és simán szültem.

Mindenkinek, akinek "még csak" most van a pocakjában a 2 baba, gratulálok és jó egészséget kívánok! Kitartás!

2012. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!