Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyien lehetünk ezen az...

Mennyien lehetünk ezen az oldalon akik nagyon szeretnénk már babát, több sikertelen hónap után?

Figyelt kérdés
Szerintetek is sokan vagyunk. Nem lehet oka a babátalanságunknak ez a sok stressz? Ezek a jó munkahelyek ( ez az egész világ úgy ahogy van )a többit nem is sorolnám!
2009. szept. 5. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát gyanus az biztos. Régen nem volt ennyi meddő pár és nem kellett ilyen sokat próbálkozni, hogy baba legyen. A szörnyű az egészben, hogy eddig én is, te is és rajtunk kívül még annyian, mindig úgy álltunk ehhez a kérdéshez, hogy velünk nem történhet meg, aztán meg mégis megtörténik és ezt tudatosítani és feldolgozni nem könnyű.


A környezetszennyezés, a tartósítószerek, a stressz és még ki tudja, hogy mik okozzák a sikertelenséget. Nekem sok felfázásom (igen komolyak) és hüvelygyulladásom volt már. Aggódok, hogy esetleg ezek okozhatták.

2009. szept. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Biztos nagyon sokan.Az a legjobb mikor azt mondják,hogy nyugi ne görcsölj,majd jön..!Köszi-jól szokott esni:(

Vagy:mikor jön a baba,már nem vagytok ám fiatalok stb..most mindenkinek kezdjek el magyarázkodni??pff

2009. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na ez az , fiatalok sem vagyunk (30 mindketten)Semmi bajunk egyébként Még sem jön a baba. Az orvosok is magukért beszélnek tisztelet a kivételnek. És a kedves kérdezősködők és a mégkedvesebb anyósok, mert ugye minden munketársuknak van már unokájuk, és egyéb ilyen finomságok és kész is vagyunk. És még ezek után megint jön valaki és megkérdezi nem-e vagyunk még kismamák.
2009. szept. 5. 18:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 vagyok, párom 28. Mi folyton azt kapjuk, hogy nem kell sietni, fiatalok vagytok még. Ja, azért próbálkozunk már lassan két éve!

No és apukám beszólásai sem segítenek, a "mikor lesz már unokám kérdései"?! "Már mindenkinek van unokája a munkahelyemen"... Na köszi szépen.

Utálom, hogy sokszor kísérleti nyúlnak néznek, szedjem ezt, használjam azt, igyak ilyet, egyek olyat...

És a hülye szöveg a stresszről, meg a nem kell rágörcsölni.

Hiába, vannak mázlisták, akikre csak ránéz egy pasi és terhes marad. Úgy látszik, nekünk nem ezt sorsolta a gép. :(

2009. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mennél jobban telik az idő, egyre keservesebben mosolygunk a kérdésekre, a végén görcsöt kapunk remélem erre nem kerül sor. Majd mosolygunk egyszer mi is a + terhestesztünkre.
2009. szept. 5. 18:54
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Beállnék a sorba!! 32 éves vagyok a férjem 33. 28 hónapja próbálkozunk.
2009. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 vagyok a férjem 31, egy éve próbálkozunk. Én legjobban a "nem kell görcsölni rajta és akkor majd sikerül" című szövegtől akadok ki. (És persze azok mondják akiknek persze elsőre sikerült)
2009. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
LÁÁÁNYOK!!!! Én 28 vagyok, már egy éve próbálkozunk, és még nem sikerült. DE FOG! És nektek is sikerülni fog. Ne legyünk negatívak. Tudom rettenetesen nehéz, én is minden nap kapom a Na? Egyedül vagy még? meg hasonló "kedveskedéseket". De le kell szarnunk! Igenis mindegyikünknek lesz babója! Értitek!!! POZITÍV HOZZÁÁLLÁS!
2009. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hónapokban nem tudom megmondani, hogy menyit vártunk rá, másfél-két évet. Most sikerült. Készültem hormonos vérvételre, de nem kellett menni.

Én mindig is éreztem, hogy leszek áldott állapotban. Az nem érdekelt, hogyan jön össze, inszem, lombik, nem mindegy?? De tudtam, egyszer sikerülni fog. És így is lett!

Én 26, férj 33.

2009. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 25, férjem 35.8 hónapja próbálkozunk, eddig semmi.Próbálom jól viselni, de ezt az emberek nem könnyítik meg.Még a hülye kérdéseket elviselem, de a múltkor egy kedves rokon odajött és elkezdte fogdosni a hasam, hogy van már ott bennt valaki?!Azt hittem lecsapom.Ha lenne is ott valaki, ne fogdossa,az olyan intim.
2009. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!