Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész napos ülőmunkától (8...

Egész napos ülőmunkától (8 óra) + napi 2 óra bkv ugye nem lehet baja a picinek? Ugye ezzel nem ártok a babának? Nem állhat le a szíve vagy bármi baja nem lesz?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok és nagyon kimerít ez a napi rutin, elképesztően elfáradok, este szinte összeesek. De végülis csak ülök.
2012. febr. 17. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyi, el kéne jönnöd a munkahelyről (pár hét és egyébként is ez lenne a vége, hidd el egyre inkább sűrűsödnek a vizsgálatok, és a munkáltató nem örül, ha sokat hiányzol, inkább jobb békében elválni) és sétálj nagyokat, pihenj. Egyszerűen nem éri meg a kockáztatást a picúr, komolyan kell venni a tested kimerültségi jeleit. Ami a pénzt illeti: pár hét múlva egyébként is otthon lennél, a terhesség végéig egyre kevesebbet birsz, én 20 hetes km vagyok, és már nem birok ülni egy-egy óránál többet a derekam miatt.
2012. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

első babámmal 36hetes korig dolgoztam, szintén irodai ülőmunka...semmi baja nem lesz annak a picinek. volt h én is elfáradtam persze...annyi h a vége felé mindig az iroasztal alatti kukámra tettem fel a lábam, h ne logjon.

:)

2012. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, ez az elkepeszto faradtsag ami altalaban a terhesseg elso harmadaban nagyon soknak elofordul enyhulni fog a masodik harmadban amikor egyszerre tele leszel energiaval. (ez a legjobb idoszak 4-tol 6-7 honapig!) Mondjuk nekem az utolso idokig semmi bajom nem volt, de az elso 3 honapban a munkahelyemen szinte a szemem sem tudtam nyitva tartani annyira faradt voltam!! En 38 hetig dolgoztam. Ugye te is tudod hogy ez a 'nem fog megallni a szive' egy nagyon naiv kerdes.... hmmmm.... Ne legy ilyen tudatlan! Mondjuk eszrevenni hogy biztos az elso terhesseged ez! Nem fog megallni a szive, semmi baja nem lesz, ki kell birnod ezt a faradtsagos idoszakot el fog mulni, par honap mulva mar eszedbe se fog jutni hogy volt.
2012. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36.hétig dolgoztam irodában. Nem lett baja a gyerekemnek és nekem sem. Otthon meg csak aludtam. Kellett a pénz, itthon meg csak unatkoztam volna magamban.
2012. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, ne nyugtalankodj! Amit ajánlani szoktak, hogy tarts minden órában öt perc szünetet, sétálj, mozogj, egyél meg egy almát, stb, hogy a vérkeringés rendben legyen. De te még nagyon pici babát hordasz, ez is talán ráér majd később, ha már nyomni fogod ülés közben. De nyugi, akkor akkorákat fog már beléd rúgni, hogy "Menj már arrébb anya, hát nem férek!", hogy tudni fogod, pozíciót kell váltanod. :) Légy nyugodt, minden rendben.
2012. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok, nagyon köszönöm a megnyugtató válaszaitokat. Igen, első baba (ráadásul meglepetés baba), igy elég tapasztalatlan vagyok még és aggódom a kicsiért. A fáradtság igazából nem álmosság, hanem fizikai kimerültség a nap végére, de tényleg sokat segitettetek, nagyon megnyugodtam, köszönöm Nektek :) szép hétvégét
2012. febr. 17. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!