Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobb magzat védő?...

Melyik a legjobb magzat védő? Elevit-re azt mondják nem túl jó mert fel nyomja a picinek a súlyát. Szerintetek? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 19:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Elevitet szedtem, lányom tök átlagos méretű lett (41. héten - 3 kg) és én sem híztam sokat (8 kg).

Már nagyon sokan megcáfolták, hogy nem a vitaminoktól lesz nagy a baba.

De ha ez nem elég neked, akkor amúgy nekem még a Femibiont ajánlották. Vagy ott a Gravida stb.

2012. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Én már többet is próbáltam! Eddig egyedül a femibion jött be, szerintem a legmegbízhatóbb, de a legdrágább is. Volt szerencsém az elevithez is, azt nem ajánlom, le se lehet nyelni akkora, a gravida viszont egész jó még.
2012. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Elevitet szedtemén is, a dokim azt mondta, hagyjam abba az utolsó harmad előtt. A kisfiam 2700 grammal született :)
2012. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Én is Elevitet szedtem, nem lett nagy a babám, és tényleg nem ettől függ.

Lehet pontozgatni, de azért érdemes utánaolvasni is.

Ha meg valakinek nem tetszik az Eleveit, akkor sok választék van:

Gravida

Femibion

Pregnavit

Hipp Natal

Valaki csak folsavat szed, esetleg még magnéziumot

valaki semmit, mert a zöldségekben hisz


Itt találsz róluk leírást is:

[link]

2012. jan. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Én most a Ladeevit-et szedem, sztem nagyon jó és az orvosom is ezt ajánlotta. Az ára is elfogadható, egy hónapra 3500 Ft körül van.
2012. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Én Elevitet szedek, semmi bajom nincs vele, 22hét 5naposan a babám becsült súlya 494g volt, szerintem teljesen átlagos, nekem lenyelni se nehéz.
2012. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Én Femibiont szedtem, nekem ezt ajánlották. Meg voltam vele elégedve.

Bár a babám nagy lett (56 cm, 4000 g), de ez nem ennek köszönhető. Apuci 195 cm, 100 kg, én 185 cm, 70 kg vagyok. Érthetően nem születhetett egy 50 cm/2800 g-mos babánk. Meg nem is szedtem végig a vitamint, kb. az 5. hó végéig, aztán már abbahagytam.

2012. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Egyáltalán nem a terhesvitamintól nőnek a babák nagyra! Ez nagyon nagy tévhit! Én a Gravidát szedem (ebben minden vitamin megtalálható amire szükség van és annyi mennyiségben is ami a szervezetnek kell) Szóval, ne félj ettől! :)

2012. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Az Elevit iszonyú étvágyat csinált !!!
2012. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is Femibiont szedtem a legutóbbi terhességemnél, az orvosom ezt ajánlotta, mert az Elevitet nem bírtam (hányingerem volt tőle, pedig amúgy nem lett volna).

Gravidát is szedtem korábban, azzal sem volt problémám (akkor még nem volt a Femibion).

Nekem sem lettek óriásbébik, pedig a férjem 2m magas.

2012. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!