Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24hetesen emelgetem a fiam,...

24hetesen emelgetem a fiam, aki 18 kilo. Szabad egyáltlán?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 14:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

21 hós lányom 13 kiló.nekem is muszály emelgetnem.etetésnél az etetőszékbe,fürdésnél kádba,alvásnál kiságyba.nekem sincsen segytségem mert a párom sokat dolgozik.semmi gond nem volt egészen a 27. hétig,amikor is kiderült h kinyílt a méhszájam.magnerotot kell azóta szednem napi 3x1-et+pihennem amennyit tudok.hát a pihenés gondolhatod mennyire megy egy örökmozgó gyerkőc mellett.szóval marad a reménykedés h nem nyílok tovább idő előtt+imádkozok h legalább még bő 7 hetet bent maradjon,de jó lenne ha többet bent maradna.óvatosan emelgess.bár nem értem h egy 5 éves gyereket miért kell emelgetni.


30 hetes km

2012. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Az én fiam 16 hónapos! Az etetőszék nálunk állítható, így leengedtük a legalsó szintre, így magától bemászik! A kiságyról már leszereltük a rácsot, szóval oda is egyedül mászik be! A fürdés szerencsére nálunk apa csinálja, de gondolom már nagy kádba fürdettek, én vennék fellépőt a helyedbe, vagy valami magasító szerűt amiről könnyebben be tud mászni!

Privi tanács: ahol tudsz könnyíts a dolgokon, nehogy baj legyen a picivel!

2012. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!