Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Doki mikor tudja megmondani...

Doki mikor tudja megmondani csak nőgyógyászati vizsgálattal a terhességet? Hanyadik héten?

Figyelt kérdés

Kis faluban élek,közeli sztkban nincs ultrahang csaknőgyógyász,megvizsgálja a hasamaakkorhány hetesen tudja megállapítani aterhességet.

Még csak 1hete késik.

Kérlek szurkoljatok:):):)

Remélem baba van, 1éve próbálkozunk:)


2012. febr. 18. 21:39
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsi,csak márizgulok.

Holnap tesztelek:):) reggel

POzitívan álok hozzá szóval ha pozitív lesz akkormikor menjek nőgyógyászhoz?

Vagy ő így nem tudja megállapítani menjek a városba uhra?de oda megfeleslegesen nem akarok

2012. febr. 18. 21:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj uh-ra kb egy hét múlva!kézzel csak utalhat rá jó darabig.
2012. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj be uh-ra az a biztos. A nőgyógyász hasadon keresztül jó sok időre állapíthatja meg, mert bármi lehet ott bent. Még a teszt is pontosabb.

Szurkolok :)

2012. febr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az UH a tuti.Engem manuálisan meg sem vizsgált(múlt héten voltam dokinál,7 hetes vagyok).
2012. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb a második menszesz elmaradását követően tudja tutira megállapítani a terhességet.

De a tesztek már 100 %-an kimutatják,ha valaki terhes!


4 gyerkőc anyukája

2012. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!